What's new in 2.9.29:
*) fixed webproxy-test cache expiration when only disk cache is used;
*) speed up downloading large files from cache (webproxy-test);
*) fixed a memory leak in routing-test;
*) fixed BGP attributes for static routes in routing-test;
*) user manager - user counter reset
*) user manager - CSV files for user print-pages
*) user manager - fixed web-session timeout bug
*) user manager - fixed permission bugs for user-batch-add
*) user manager - using customer specific date format on web pages
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Verze 2.9.29
-
bart.simpson
- Příspěvky: 63
- Registrován: 21 years ago
- Bydliště: IDTNET - Praha
- Kontaktovat uživatele:
Verze 2.9.29
0 x
-
raven-il
- Příspěvky: 1097
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
bart.simpson píše:What's new in 2.9.29:
*) fixed webproxy-test cache expiration when only disk cache is used;
*) speed up downloading large files from cache (webproxy-test);
*) fixed a memory leak in routing-test;
*) fixed BGP attributes for static routes in routing-test;
*) user manager - user counter reset
*) user manager - CSV files for user print-pages
*) user manager - fixed web-session timeout bug
*) user manager - fixed permission bugs for user-batch-add
*) user manager - using customer specific date format on web pages
Koukam, ze jim asi skoncila dovolena.
Kdyby radsi doladili ovladace wifin, to by byla krasa.
0 x
-
net.work
- Příspěvky: 2779
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
raven-il píše:bart.simpson píše:What's new in 2.9.29:
*) fixed webproxy-test cache expiration when only disk cache is used;
*) speed up downloading large files from cache (webproxy-test);
*) fixed a memory leak in routing-test;
*) fixed BGP attributes for static routes in routing-test;
*) user manager - user counter reset
*) user manager - CSV files for user print-pages
*) user manager - fixed web-session timeout bug
*) user manager - fixed permission bugs for user-batch-add
*) user manager - using customer specific date format on web pages
Koukam, ze jim asi skoncila dovolena.
Kdyby radsi doladili ovladace wifin, to by byla krasa.
Predne tak, chtelo by to uz pomalu nejakou tu zmenu
0 x
-
raven-il
- Příspěvky: 1097
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
-
Zdeněk.hb
- Příspěvky: 157
- Registrován: 21 years ago
- Bydliště: Havlíčkův Brod
- Kontaktovat uživatele:
-
net.work
- Příspěvky: 2779
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
-
Zdeněk.hb
- Příspěvky: 157
- Registrován: 21 years ago
- Bydliště: Havlíčkův Brod
- Kontaktovat uživatele:
-
net.work
- Příspěvky: 2779
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
-
raven-il
- Příspěvky: 1097
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
-
net.work
- Příspěvky: 2779
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
-
Besito
- Příspěvky: 595
- Registrován: 20 years ago
net.work píše:Zdeněk.hb píše:net.work píše:raven-il píše:No a co jim napsat hromadne ?
Treba to s nimi pohne.
TAK jak to udelameKdo umi dobre litevsky ??
![]()
![]()
Angličtina by byla lepší ne..?
JJ, ANJ uz by mohla byt... myslite, ze by to melo nejaky smysl tam psat at upravi drivery??? tezko rict![]()
Každopádně za pokud to stojí.
Ale taky jde o to, jak se na to budou tvářit... Jestli s tim vůbec pohnou a bude to mít nějaký smysl jim psát
0 x
-
net.work
- Příspěvky: 2779
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Besito píše:net.work píše:Zdeněk.hb píše:net.work píše:raven-il píše:No a co jim napsat hromadne ?
Treba to s nimi pohne.
TAK jak to udelameKdo umi dobre litevsky ??
![]()
![]()
Angličtina by byla lepší ne..?
JJ, ANJ uz by mohla byt... myslite, ze by to melo nejaky smysl tam psat at upravi drivery??? tezko rict![]()
Každopádně za pokud to stojí.
Ale taky jde o to, jak se na to budou tvářit... Jestli s tim vůbec pohnou a bude to mít nějaký smysl jim psát
Souhlasim, za pokus to urcite stoji.. Kdo tam teda napise neco smysluplneho?? Ja anj sice umim, ale vylozene si netroufam neco sepsat, jelikoz by asi pak bylo snazsi napsat to znovu nez po me opravovat
0 x
-
raven-il
- Příspěvky: 1097
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
net.work píše:Besito píše:net.work píše:Zdeněk.hb píše:net.work píše:raven-il píše:No a co jim napsat hromadne ?
Treba to s nimi pohne.
TAK jak to udelameKdo umi dobre litevsky ??
![]()
![]()
Angličtina by byla lepší ne..?
JJ, ANJ uz by mohla byt... myslite, ze by to melo nejaky smysl tam psat at upravi drivery??? tezko rict![]()
Každopádně za pokud to stojí.
Ale taky jde o to, jak se na to budou tvářit... Jestli s tim vůbec pohnou a bude to mít nějaký smysl jim psát
Souhlasim, za pokus to urcite stoji.. Kdo tam teda napise neco smysluplneho?? Ja anj sice umim, ale vylozene si netroufam neco sepsat, jelikoz by asi pak bylo snazsi napsat to znovu nez po me opravovat:_D
Tak jsem to resil s Krystofem Klimou a prej by mely byt nejaky vychytafky ve verzi 3.0
Navic borci vydali nejakej novej RB153, coz bude rekl bych docela peklo, prortze ten cpu je stejnej jak 112
0 x
-
skrebon
- Příspěvky: 467
- Registrován: 21 years ago
- antispam: Ano
- Kontaktovat uživatele: