Také evidujete dnes cca od 18:45 problémy s IPTV? zamrzávání obrazu, sekání zvuku, hláška požadovaná stanice nedostupná...
Na NOC jsem psal. zatím 3x, zatím bez odezvy.
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
4network.tv
-
Petr Bačina
- Příspěvky: 1361
- Registrován: 11 years ago
- Bydliště: Horní Slavkov
- Kontaktovat uživatele:
-
Petr Bačina
- Příspěvky: 1361
- Registrován: 11 years ago
- Bydliště: Horní Slavkov
- Kontaktovat uživatele:
ludvik píše:Dortmund - Slavia?
Sralo se jim to celý den už někdy od 5.hodiny ráno.
http://www.dsl.cz/clanky/o2-tv-hlasi-da ... X4R9siiX_E
0 x
-
KoZLiCeK
- Příspěvky: 1201
- Registrován: 18 years ago
- Bydliště: CZ
Zlatej satelit nebo pozemak.
Dalsi uzasenej clanek... http://www.dsl.cz/clanky/kabelovym-a-in ... nani-dvb-t
By chtelli aby danovy poplatnici platili jeste kampan pro kabelovky.
Dalsi uzasenej clanek... http://www.dsl.cz/clanky/kabelovym-a-in ... nani-dvb-t
By chtelli aby danovy poplatnici platili jeste kampan pro kabelovky.
0 x
- Viktor Novotný
- Moderátor
- Příspěvky: 4611
- Registrován: 21 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Novy Jicin
- Kontaktovat uživatele:
k dvb-t2, nevim ale vam to neprijde nefer ? stat plati poplatky za lidi do CRA za sireni tehle sracky, po kabelovkach a iptv se chce aby kazdy platil nemale penize za klienta, trosku pokriveny trh ne ?
zrejme je feer cesta, rict klientum, hele nemusis cumet jen na tu sracku co ti stat dotuje, ale muzes si poridit i kvalitni prijem s moznostmi navic
zrejme je feer cesta, rict klientum, hele nemusis cumet jen na tu sracku co ti stat dotuje, ale muzes si poridit i kvalitni prijem s moznostmi navic
0 x
-
KoZLiCeK
- Příspěvky: 1201
- Registrován: 18 years ago
- Bydliště: CZ
Viktor Novotný píše:k dvb-t2, nevim ale vam to neprijde nefer ? stat plati poplatky za lidi do CRA za sireni tehle sracky, po kabelovkach a iptv se chce aby kazdy platil nemale penize za klienta, trosku pokriveny trh ne ?
zrejme je feer cesta, rict klientum, hele nemusis cumet jen na tu sracku co ti stat dotuje, ale muzes si poridit i kvalitni prijem s moznostmi navic
proc by mela reklama ktera je urcena k prechodu stavajiciho bezplatneho prijmu T na T2 podporovat a uvadet prechod k placenemu prijmu? (sat, iptv nebo kabelovky)
1 x
- Viktor Novotný
- Moderátor
- Příspěvky: 4611
- Registrován: 21 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Novy Jicin
- Kontaktovat uživatele:
at zrusi dotaci a tim srovnaji soutez, at si klient sam vybere za co chce platit a ne za co ho stat nuti platit, pak at si dela kazdy reklamy za sve
0 x
-
sinda
- Příspěvky: 22
- Registrován: 6 years ago
A rovnou taky zrušit koncesionářské poplatky a veřejnoprávní média. Trh si to všecko vyřeší. To jsou ty libertariánský vize. Kvůli kterým teď chodí lidi na koncerty na LetnýViktor Novotný píše:at zrusi dotaci a tim srovnaji soutez, at si klient sam vybere za co chce platit a ne za co ho stat nuti platit, pak at si dela kazdy reklamy za sve
1 x
-
DarkLogic
- Příspěvky: 1315
- Registrován: 15 years ago
Je fakt, že je to dnes trochu přežitek. Taky neexistuje žádný bezplatný veřejnoprávní internet, i když je to už základní potřeba stejně (nebo možná i více) jak televize.
Btw. řekl bych, že na takové polemiky jsme ve špatném vlákně. Pokud chce na to téma někdo debatovat, nechť si založí vlastní vlákno a neplevelí vlákno řešící 4net.
Btw. řekl bych, že na takové polemiky jsme ve špatném vlákně. Pokud chce na to téma někdo debatovat, nechť si založí vlastní vlákno a neplevelí vlákno řešící 4net.
2 x
-
dkulda
- Příspěvky: 377
- Registrován: 11 years ago
Díky za usměrnění diskuze, i když já se ztotožňuji s názorem, že by s eo alternativních řešeních k DVB-T2 mělo více mluvit....
BTW, kvůli znaku a informacím ve zdrojovém streamu kanálů ČT nyní transkodujeme kanály ČT v SD ze zdroje HD, kde logo o přechodu na DVB-T2 není. Pokud by se Vás koncový klient ptal že u SD verze tv kanálu ČT má logo HD, tak je důvodem to že v SD stremu budou výzvy na přechod na DVB-T2 a tím by Vaši klienti mohly být zmateni....Většina lidí si toho asi ani nevšimne, ale co kdyby .....
BTW, kvůli znaku a informacím ve zdrojovém streamu kanálů ČT nyní transkodujeme kanály ČT v SD ze zdroje HD, kde logo o přechodu na DVB-T2 není. Pokud by se Vás koncový klient ptal že u SD verze tv kanálu ČT má logo HD, tak je důvodem to že v SD stremu budou výzvy na přechod na DVB-T2 a tím by Vaši klienti mohly být zmateni....Většina lidí si toho asi ani nevšimne, ale co kdyby .....
1 x
-
Adolf.Shitler
- Příspěvky: 521
- Registrován: 14 years ago
KoZLiCeK píše:Viktor Novotný píše:k dvb-t2, nevim ale vam to neprijde nefer ? stat plati poplatky za lidi do CRA za sireni tehle sracky, po kabelovkach a iptv se chce aby kazdy platil nemale penize za klienta, trosku pokriveny trh ne ?
zrejme je feer cesta, rict klientum, hele nemusis cumet jen na tu sracku co ti stat dotuje, ale muzes si poridit i kvalitni prijem s moznostmi navic
proc by mela reklama ktera je urcena k prechodu stavajiciho bezplatneho prijmu T na T2 podporovat a uvadet prechod k placenemu prijmu? (sat, iptv nebo kabelovky)
Ten "bezplatný příjem" je v reálu takový, že stát nahrnul do přechodu na DVB-T2 z kapes daňových poplatníků 966 miliónů Kč. Takže si lehce vypočítáš, kolik to stálo každého občana vč. kojenců a těch, které nějaké SD matlaniny z terestriky vůbec nezajímají (vyjma ČT v HD, abych nekřivdil), protože mají příjem TV zajištěný jinak nebo je TV vůbec nezajímá.
0 x
-
Adolf.Shitler
- Příspěvky: 521
- Registrován: 14 years ago
KoZLiCeK píše:Zlatej satelit nebo pozemak.
Dalsi uzasenej clanek... http://www.dsl.cz/clanky/kabelovym-a-in ... nani-dvb-t
By chtelli aby danovy poplatnici platili jeste kampan pro kabelovky.
Ať si každý operátor dané platformy vše platí sám - když Skylink přecházel z SD do HD, tak mu také stát nic nedal k dobru. Pozemní operátoři nejsou žádná charita, která něco provozuje pro blaho občana, ale je to sakra dobrý kšeft, kde se ročně točí miliardy jen to hvízdne (což jim přeju, ale ať si to financují z vlastní kaspy a ne z moji).
A ještě jedna poznámka - propagace přechodu na DVB-T2 by měla zaznít jenom u signálů, jenž se šíří v terestrice, protože jenom jí se to týká. Fakt nevím, proč by měl být divák satelitního, kabelového a IPTV příjmu soustavně otravován sdělením, že se u pozemáku na cosi přechází. Je to asi stejný, jakobych seděl v hospodě na Plzni a každou hodinu tam přišel otravovat dealer se Starobahnem a cosi vnucovat. Po druhé návštěvě by ho místní osazenstvo svorně vyhodilo ze dveří ven.
0 x
-
KoZLiCeK
- Příspěvky: 1201
- Registrován: 18 years ago
- Bydliště: CZ
Adolf.Shitler píše:KoZLiCeK píše:Viktor Novotný píše:k dvb-t2, nevim ale vam to neprijde nefer ? stat plati poplatky za lidi do CRA za sireni tehle sracky, po kabelovkach a iptv se chce aby kazdy platil nemale penize za klienta, trosku pokriveny trh ne ?
zrejme je feer cesta, rict klientum, hele nemusis cumet jen na tu sracku co ti stat dotuje, ale muzes si poridit i kvalitni prijem s moznostmi navic
proc by mela reklama ktera je urcena k prechodu stavajiciho bezplatneho prijmu T na T2 podporovat a uvadet prechod k placenemu prijmu? (sat, iptv nebo kabelovky)
Ten "bezplatný příjem" je v reálu takový, že stát nahrnul do přechodu na DVB-T2 z kapes daňových poplatníků 966 miliónů Kč. Takže si lehce vypočítáš, kolik to stálo každého občana vč. kojenců a těch, které nějaké SD matlaniny z terestriky vůbec nezajímají (vyjma ČT v HD, abych nekřivdil), protože mají příjem TV zajištěný jinak nebo je TV vůbec nezajímá.
heh myslim ze ten prechod vyvolal nikdo jiny nez nas stat,ale to uz je jina pohadka.
0 x