Je zajímavé že verze L3 tedy rb911ac ho tam nemá
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
kondenzátor na rb922ac
- okoun
- Příspěvky: 6980
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Mordor
kondenzátor na rb922ac
nevíte prosím na co tento kondenzátor? nějak mi updanul každopádně jede to bez něj 
Je zajímavé že verze L3 tedy rb911ac ho tam nemá
Je zajímavé že verze L3 tedy rb911ac ho tam nemá
0 x
- Selič
- Příspěvky: 818
- Registrován: 16 years ago
- antispam: Ano
Měl by to být tenhle: https://www.tme.eu/cz/details/pcj0j221m ... /nichicon/
Akorát bez předehřátí desky tam nepůjde normální páječkou zapájet.
Ale na 99procent tam bude pasovat nožičkový https://www.tme.eu/cz/details/a758kk227 ... ors/kemet/
Akorát bez předehřátí desky tam nepůjde normální páječkou zapájet.
Ale na 99procent tam bude pasovat nožičkový https://www.tme.eu/cz/details/a758kk227 ... ors/kemet/
0 x
-
kure05
- Příspěvky: 886
- Registrován: 14 years ago
Je na filtraci napájení buď integrovaný wlan karty, nebo tý ve slotu. Doporučuji osadit zase SMD verzí, pájí se líp. Může se Ti to začít srát v zátěži, kdy je větší špičkovej odběr, jinak to asi pojede.
0 x
-
lacman
- Příspěvky: 142
- Registrován: 17 years ago
kure05 píše:Je na filtraci napájení buď integrovaný wlan karty, nebo tý ve slotu. Doporučuji osadit zase SMD verzí, pájí se líp. Může se Ti to začít srát v zátěži, kdy je větší špičkovej odběr, jinak to asi pojede.
Ne, je to součást napájení pro rádio a slot, bez nej budou problémy, není problém ho běžnou (ne trafo) pájkou preletovat.
1 x
- okoun
- Příspěvky: 6980
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Mordor
mno o to ani tak nejde, spíš jde o to že budu muset lozit na místo a otravovat majitele baráku, ale jako když to funguje
ono to asi bude opravdu na ten slot který je nevyužitý, protože kdyby to bylo na rádio tak by to měla i rb 911ac
0 x