máte někdo zkušenosti s podobnýma boxíkama různého provedení například? http://www.mars-svratka.cz/produkt/box- ... a-6750-199
sháním něco takového jen bych byl raději za o něco větší hloubku a případně více do šířky než na vejšku, ideálně aby to bylo nějak modulovatelný dle potřeb....
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
organizery od firmy mars do dílny
- okoun
- Příspěvky: 6980
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Mordor
- svestka
- Příspěvky: 1423
- Registrován: 16 years ago
- antispam: Ano
-
mpcz
- Příspěvky: 2779
- Registrován: 20 years ago
I když to tuším, přece jen by bylo dobré upřesnit, do jaké dílny. Protože tyto Mars + to stejné od Číňana se dobře hodí na minivěci - např. šroubky a to třeba ISP asi moc nepoužívá, aby se mu ty malé kastlíky vyplatily. MARS se dělají i ve verzi kombinace malé s většími kastlíky, ale i ty jsou malé pro potřeby ISP. Zkušenosti s MARS vs. šroubky nebo tak mám vcelku dobré, jen ty krabičky občas prasknou a dost se blbě z toho šuplíku vytahují. Občas jdou koupit náhradní. mpcz, 23apr2019
0 x
- okoun
- Příspěvky: 6980
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Mordor
já právě malej kravin mám spousta, konektory, matky šroubečky, součástky,..... jako ISP právě musím mít hodně rozmanité věci.
jasně ODU do toho asi nervu a RBčko také ne proto jsem se ptal jeslti náhodou někdo neví třeba o jiných podobných s větší hloubkou která by umožnila to použít i na větší věci?
jasně ODU do toho asi nervu a RBčko také ne proto jsem se ptal jeslti náhodou někdo neví třeba o jiných podobných s větší hloubkou která by umožnila to použít i na větší věci?
0 x
- svestka
- Příspěvky: 1423
- Registrován: 16 years ago
- antispam: Ano
na hrubší věci máme tohle, když to nepřeplníš, dá se to štosovat na sebe, dělá se x velikostí, vpředu je místo na štítek
tuším to je nějaký Hornbach nebo tak, je to velmi festovní kus plastu
tuším to je nějaký Hornbach nebo tak, je to velmi festovní kus plastu
- Přílohy
-
- IMG_20190423_085520.jpg (86.21 KiB) Zobrazeno 2149 x
0 x
- okoun
- Příspěvky: 6980
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Mordor
to je dobré jen to má mouchu že je to otevřené a padá do toho bordel z okolí....
0 x
- svestka
- Příspěvky: 1423
- Registrován: 16 years ago
- antispam: Ano
hele, ani ne
hlavně jsou tam věci, kterým nějaká ulítlá špona nebo trocha hoblin neuškodí 
0 x
- okoun
- Příspěvky: 6980
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Mordor
tak truhlařina to je jediné co se tam asi nerobí jinak spíš tam létá bordel ze železa....
0 x