prave profi, ne podvodna sracicka co si prikuri vykonem do nebe aby stale udrzel -50 i kdyz by miril do rite
tohle je realne, nic neprikuruje, jede stale stejne a max dvou velkych zampionu vidim na 500m
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
60GHz IgniteNet MetroLinq
- Viktor Novotný
- Moderátor
- Příspěvky: 4611
- Registrován: 21 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Novy Jicin
- Kontaktovat uživatele:
-
tulo
- Příspěvky: 109
- Registrován: 18 years ago
- Viktor Novotný
- Moderátor
- Příspěvky: 4611
- Registrován: 21 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Novy Jicin
- Kontaktovat uživatele:
-
SpeedyGT
- Příspěvky: 123
- Registrován: 12 years ago
Další Ignite v síti KO, tentokrát chcipnul úplně 60G modul, přes pětku to jelo. Za poledni snad měsíc už je to 4. spoj co šel dolů. Je to starší verze 1Gbit, velké antény.
0 x
- Viktor Novotný
- Moderátor
- Příspěvky: 4611
- Registrován: 21 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Novy Jicin
- Kontaktovat uživatele:
tak to je jasne, dej tam mikrotik
.. ja dnes 3 velke ignite zampiony nasadil 
0 x
-
pedro4444
- Příspěvky: 849
- Registrován: 15 years ago
Viktor Novotný píše:tak to je jasne, dej tam mikrotik.. ja dnes 3 velke ignite zampiony nasadil
tazke vravis ze tie new ignite ti idu ako hodinky?
0 x
-
dagus
- Příspěvky: 1288
- Registrován: 15 years ago
- Viktor Novotný
- Moderátor
- Příspěvky: 4611
- Registrován: 21 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Novy Jicin
- Kontaktovat uživatele:
jak poznam ze jsou nove ?
jsou vyrobene tusim 06 / 2018, ale model nevim jestli se nejak resi .. jsou to ty velke zampiony gigove porty
jsou vyrobene tusim 06 / 2018, ale model nevim jestli se nejak resi .. jsou to ty velke zampiony gigove porty
0 x
- svestka
- Příspěvky: 1423
- Registrován: 16 years ago
- antispam: Ano
Máte někdo na 1G verzích nasazen FW "v1.2.1r9909" teď z července, tedy nejnovější? Spolehlivost?
Díky.
Díky.
0 x
- Viktor Novotný
- Moderátor
- Příspěvky: 4611
- Registrován: 21 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Novy Jicin
- Kontaktovat uživatele:
-
RAket
- Příspěvky: 267
- Registrován: 19 years ago
svestka píše:Máte někdo na 1G verzích nasazen FW "v1.2.1r9909" teď z července, tedy nejnovější? Spolehlivost?
Díky.
Jo. Uptime jeden tyden. Je to zatim ok.
0 x
- Viktor Novotný
- Moderátor
- Příspěvky: 4611
- Registrován: 21 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Novy Jicin
- Kontaktovat uživatele:
-
RAket
- Příspěvky: 267
- Registrován: 19 years ago
Viktor Novotný píše:rozdil / zlepseni oproti 119 ?
Netusim. Nasazujem to az ted s touto verzi
0 x
-
Defender
- Příspěvky: 170
- Registrován: 15 years ago
mame posledni FW 1.2.1r9909
Na jednom radiu mame uptime 8dni ale nasazenej ten FW je uz mesic nebo dva urcite od tech prazdnin co to vyslo. Radio se nam za tu dobu parkrat restartovalo ikdyz watchdog nema zapnutej.
Porad to ma stejny problemy bych rekl ale postupne se prodluzuje lhuta po jakej se to stane. Treba se zasekne provoz pres 60G radio apod.
U tech 2.5G verzi takovy problemy nepozorujeme.
Na jednom radiu mame uptime 8dni ale nasazenej ten FW je uz mesic nebo dva urcite od tech prazdnin co to vyslo. Radio se nam za tu dobu parkrat restartovalo ikdyz watchdog nema zapnutej.
Porad to ma stejny problemy bych rekl ale postupne se prodluzuje lhuta po jakej se to stane. Treba se zasekne provoz pres 60G radio apod.
U tech 2.5G verzi takovy problemy nepozorujeme.
0 x
-
tulo
- Příspěvky: 109
- Registrován: 18 years ago
Mám na sieti jedneho takéhoto nestastnika, nahodne sa restartne po 2-5 dnoch niekedy ide aj tyzden. Obcas sa rozpoji na 5 minut aj ked a nevypne, alebo sa stane, že prestane odpovedať na ping ale normalne prenasa data.
0 x