Ahoj,
co se stane když přepnu UBNT do transparentního bridge? Bude z něj obyčejná anténa bez adresace? Jak se pak dostanu do managmentu? Děkuji pěkně
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
UBNT mod bridge
-
ludvik
- Příspěvky: 4448
- Registrován: 15 years ago
Co myslíš pojmem transparentní?
Používám WDS všude, kde jsou potřeba i L2 věci (jako VLAN). A jde to.
Používám WDS všude, kde jsou potřeba i L2 věci (jako VLAN). A jde to.
0 x
-
forkman
- Příspěvky: 339
- Registrován: 16 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: východní Čechy
Můžu potvrdit, transparentní na L2 to je, pokud je to jako WDS, VLANy, taky používám a projde bez problémů i OSPF.
0 x