❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

UBNT mod bridge

Místo, kde žádná otázka není hloupá.
iiyama
Příspěvky: 37
Registrován: 14 years ago

UBNT mod bridge

Příspěvekod iiyama » 10 years ago

Ahoj,
co se stane když přepnu UBNT do transparentního bridge? Bude z něj obyčejná anténa bez adresace? Jak se pak dostanu do managmentu? Děkuji pěkně
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod ludvik » 10 years ago

i bridge má IP
0 x

iiyama
Příspěvky: 37
Registrován: 14 years ago

Příspěvekod iiyama » 10 years ago

a je transparentní?
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod ludvik » 10 years ago

Co myslíš pojmem transparentní?

Používám WDS všude, kde jsou potřeba i L2 věci (jako VLAN). A jde to.
0 x

forkman
Příspěvky: 339
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: východní Čechy

Příspěvekod forkman » 10 years ago

Můžu potvrdit, transparentní na L2 to je, pokud je to jako WDS, VLANy, taky používám a projde bez problémů i OSPF.
0 x