❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Virtual AP level 3

Místo, kde žádná otázka není hloupá.
the.max
Příspěvky: 1306
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Sudetten land
Kontaktovat uživatele:

Re: Virtual AP level 3

Příspěvekod the.max » 10 years ago

A není lepší koupit něco s L4 a ten ušetřenej čas využít smysluplněji?
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 10 years ago

no asi tak nejak, nechcu byt krkavec ale na toto bych daval jednoznacne radu - kup si L4 a mas klid a prodrbany cas nesmyslnymi dotazy si muzes stravit jinak.
0 x

smrtka
Příspěvky: 7
Registrován: 10 years ago

Příspěvekod smrtka » 10 years ago

Jen chci využít HW, který je k dispozici a funguje. Upgrade z L3 ne L4 není a dát 800 za licenci je nesmysl.
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 19 years ago

Příspěvekod honzam » 10 years ago

funguje ale na klienta. Ty potřebuješ AP BRIDGE...
0 x

the.max
Příspěvky: 1306
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Sudetten land
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod the.max » 10 years ago

smrtka píše:Jen chci využít HW, který je k dispozici a funguje. Upgrade z L3 ne L4 není a dát 800 za licenci je nesmysl.



proč 800 za licenci? Nevím tedy na co to chceš, ale na Aukru jsem včera viděl prodávat rb133 asi za 200. Je to sice pomalejší než 433, ale máš tam 3 sloty na karty a 3 ethernety. Taky se mi tu asi 3 povalují, přemejšlím, že je hodím do popelnice.
0 x