❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Virtual AP level 3
-
the.max
- Příspěvky: 1306
- Registrován: 18 years ago
- Bydliště: Sudetten land
- Kontaktovat uživatele:
- pcwifi
- Příspěvky: 2890
- Registrován: 18 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Brnensko
no asi tak nejak, nechcu byt krkavec ale na toto bych daval jednoznacne radu - kup si L4 a mas klid a prodrbany cas nesmyslnymi dotazy si muzes stravit jinak.
0 x
-
smrtka
- Příspěvky: 7
- Registrován: 10 years ago
Jen chci využít HW, který je k dispozici a funguje. Upgrade z L3 ne L4 není a dát 800 za licenci je nesmysl.
0 x
- honzam
- Příspěvky: 5527
- Registrován: 19 years ago
-
the.max
- Příspěvky: 1306
- Registrován: 18 years ago
- Bydliště: Sudetten land
- Kontaktovat uživatele:
smrtka píše:Jen chci využít HW, který je k dispozici a funguje. Upgrade z L3 ne L4 není a dát 800 za licenci je nesmysl.
proč 800 za licenci? Nevím tedy na co to chceš, ale na Aukru jsem včera viděl prodávat rb133 asi za 200. Je to sice pomalejší než 433, ale máš tam 3 sloty na karty a 3 ethernety. Taky se mi tu asi 3 povalují, přemejšlím, že je hodím do popelnice.
0 x