Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Školenie Mikrotik pred MUM - Praha 2009

Informace o pořádaných akcích a setkáních uživatelů.
lukasw
Příspěvky: 129
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Re: Školenie Mikrotik pred MUM - Praha 2009

Příspěvekod lukasw » 15 years ago

no, to je otazka pohledu, v podstate kazdy pokud neco dela dlouho ma co rict.
druha vec je poslouchat co se ti rika a pokud nejsi spokojen s odpovedi tak se zeptat. A pokud nejsi spokojen zeptat se znova. A pokud nejsi spokojen zeptat se znova. A pokud nejsi spokojen zeptat se znova. A pokud nejsi spokojen zeptat se znova. A pokud nejsi spokojen zeptat se znova.

Treba posledni Ostrava zamerena na wifi resila i mnoho dalsich jinych konkretnich problemu, protoze proste na to byl cas a lidi meli zajem. A nebali se zeptat. Po ruznych predvadeckach a akcich (a ze jsem jich uz par absolvoval) muzu rict, ze nejvetsi problem je ten, ze lidi si to odsedi a odkyvou a potom remcaji ze se nedovedeli co chteli, protoze snad maji pocit ze kdyz se zeptaji tak budou za blbce. Ja pomerne casto jsem jediny, kdo se na krystofovych akcich pta, kolikrat uz ani ne proto ze bych to nevedel, ale protoze je mi tech lidi i lito, vim presne z obchodu, jake maji lidi problemy a jak je mohou resit. Tak se ptam za ne. Obcas i trochu mimo misu, ale takovy je zivot. Navic teba na nasich akcich maji ucastnici moznost diskutovat i se mnou a ja potom predavam jejich nazory.

Odbocim - ty jsi jel na mikroexpo proto aby ses neco naucil ? To byla společenská akce :)).
Prijed se podivat do OV 50 kč ti snad ještě bylo, nebo ti poslu volnaska http://www.vseprowifi.cz/inshop/scripts/show.asp?file=/Pages/texty/bezdratovy-den-ostrava.htm
0 x
Lukasw
power panely, komplexní a kvalitní řešení napájení
průmyslové zdroje, patch panely, kleště a konektory, koaxiální konektory
www.VSEPROWIFI.cz

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 15 years ago

to lukasw - zdar, zdarma ? joo to bych asi prijel :D ... zazitku zdarma neni nikdy dost .... jinak na mikroexpo jsem jel spise pokecat s lidma co se nevidime kazdy den ... a hlavne bo jsem mel zrovna volneji ... tak jsem se chtel odreagovat od vecne roboty ..... tak stejne na tu akci actebisu v Ove ... jak jsem tam potkal i tebe :))) .. nebo na sumavu (rabi) ........proste zdarma a pro tu srandu ... ja uz asi jinej nebudu, nejak se me nechce platit za skoleni .. i kdyz tim netvrdim, ze bych byl nejchytrejsi na svete ... to fakt ne .. a kazda informace je dobra :) ....
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 15 years ago

Tak co nového kdo jste tam byl?
0 x

michal.siman
Příspěvky: 1019
Registrován: 16 years ago
Bydliště: Plzeň-jih

Příspěvekod michal.siman » 15 years ago

honzam píše:Tak co nového kdo jste tam byl?

Kde myslis na MUM nebo na skoleni ktereho se tyka toto tema :-) ?
0 x
Snazim se nejak zacit, budte na me prosim hodni, dekuji :-) az se neco naucim, ochotne poradim dalsim v rade ...