❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

SQ + p2p a priorizace provozu

Návody a problémy s konfigurací.
zapletal
Příspěvky: 2
Registrován: 20 years ago

SQ + p2p a priorizace provozu

Příspěvekod zapletal » 20 years ago

Zdravim, predem se chci omluvit, ze otviram toto tema, ale nemuzu se z toho nejak vymotat. Mam nasledujici problemy:
1. potrebuji vytvorit skupinu, ktery bude mit prirazeno treba 512kb a do ni naskladat lidi, kteri budou mit ruzne rychlosti, toto bych chtel v SQ.
2. jak mam vytvorit priorizaci provozu, jako priorita 1 - voip(nejake porty), priorita 2 - hhtp, priorita 3 - pop3 + ftp a priorita 4 - p2p site a ty zaroven nejak omezit.
Jsem zacatecnik a anglictine moc nerotumim, tak mi prosim poradte.
Zapletal
0 x