Pred rokem jsme koupili u i4 cambium ePmp Force 300-25 , dve anteny i s radii, teprve ted jsem se dokopal k nim, ale
v jedne jde vse jak po masle, v druhe neni moznost upgradu a ani licence se neda vlozit.
error pri pokusu o upgrade:
co s tim lze udelat? Nebo to rovnou vyreklamovat ?
dekuji
pridavam jeste poznamku: zkousel jsem snad vsechny verze co jsem nasel, u vsech se to chova stejne .
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Cambium ePmp Force 300-25 upgrade , ee :(
- reset
- Příspěvky: 2902
- Registrován: 18 years ago
- Bydliště: intERnet
- reset
- Příspěvky: 2902
- Registrován: 18 years ago
- Bydliště: intERnet
nikoho nenapada co s tim udelat, aby to bylo funkcni ? ... posilam mail ma i4 reklamaci
0 x