Ako monitorujete IPsec tunely na Ciscu?
Idealne by to bolo cez SNMP polling na ASA, ale OID sa meni pri zmene klucov resp. pri restarte tunela.
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Cisco ASA monitoring IPSec tunelov
- sub_zero
- Příspěvky: 1741
- Registrován: 20 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Olomouc
- Kontaktovat uživatele:
nepises, jestli se jedna o IPsec clienty nebo site2site tunely.
pokud o site2site, zkus tohle OID: 1.3.6.1.4.1.9.9.171
nam to beha v pohode
pokud o site2site, zkus tohle OID: 1.3.6.1.4.1.9.9.171
nam to beha v pohode
0 x
-
mrm
- Příspěvky: 23
- Registrován: 10 years ago
tunelysub_zero píše:nepises, jestli se jedna o IPsec clienty nebo site2site tunely.
čo to má byť? Cisco SNMP Object Navigator to nepozná.sub_zero píše:pokud o site2site, zkus tohle OID: 1.3.6.1.4.1.9.9.171
0 x