❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Verze 6.39.1
-
Ladik
- Příspěvky: 1390
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
Re: Verze 6.39.1
Tady nikdo nepise, ze nemuzes panacku, ja jen ze tam jsou nepovolene, na to se ptal ty "boze" 
0 x
-
coolerman1
- Příspěvky: 326
- Registrován: 19 years ago
moje riesenie je nasadenim 6.40.RC 15 klienti sa neodpajaju a AP funguje stabilnejsie
0 x
- Petr S.
- Příspěvky: 795
- Registrován: 18 years ago
- Kontaktovat uživatele:
coolerman1 píše:moje riesenie je nasadenim 6.40.RC 15 klienti sa neodpajaju a AP funguje stabilnejsie
Myslíš, při zapnutém DFS?
0 x
-
coolerman1
- Příspěvky: 326
- Registrován: 19 years ago
Petr S. píše:coolerman1 píše:moje riesenie je nasadenim 6.40.RC 15 klienti sa neodpajaju a AP funguje stabilnejsie
Myslíš, při zapnutém DFS?
Jasne , freq. List mimo radaru a momentalne testovane na nstreme. Problem ma jeden klient 144/144mbit ccq cca 95 a rychlost 1 mbit , pritom je najblizsie k ap
0 x
- Petr S.
- Příspěvky: 795
- Registrován: 18 years ago
- Kontaktovat uživatele:
K3NY píše:Ladik píše:Da se to debilni DFS vypnout?
Na OmniTiku me to vubec nepripoji lidi pokud nedam natvrdo kanal indoor.
A kdyz dam auto tak to s klidem nahodi na kanal 5815 - kde to jsme sakra?
MikroTik to pekne s...
Na AP kde mam nasazene RB mANTBox 15s a danou country na Czech a outdoor kanal v limitu to stejne misto navoleneho kanalu da samo po chvili detekce DFS treba 5735, to me fakt hlava nebere.
Muzu nejak upravit scan list? Date nekdo postup?
moznosti jak to obejit jsou dve:
a) superchannel
b) country: debug
Když dáš superchannel nebo country debug, jak pak řešíš vysílací výkon?
0 x
- Myghael
- Příspěvky: 1309
- Registrován: 14 years ago
Si to spočítá ručně.
Tx Power - ztráty na kabelu + zisk antény <= povolený limit
0 x
- Petr S.
- Příspěvky: 795
- Registrován: 18 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Myghael píše:Si to spočítá ručně.Tx Power - ztráty na kabelu + zisk antény <= povolený limit
Nojo to je jasny, ale jediny co mi povoli treba disc lite5 je nastaveni bud default nebo all rates fixed, coz me trosku stve.
0 x
- Myghael
- Příspěvky: 1309
- Registrován: 14 years ago
Při all-rates-fixed je tam možnost nastavit Tx power. Ať už na různých RB nebo i na kompletech typu SXT, LHG. Disc nemám.
0 x
- Petr S.
- Příspěvky: 795
- Registrován: 18 years ago
- Kontaktovat uživatele:
To ano, ale mit nastavene fixni vykony na vsechny rate si myslim neni uplne idealni. Ale asi jina moznost nebude.
0 x
- hapi
- Příspěvky: 12989
- Registrován: 19 years ago
- honzam
- Příspěvky: 5527
- Registrován: 19 years ago
Jediná možnost že s "all rates fixed" to můžeš přepálit. Ale stejně většinou potřebuješ ubrat takže to nehrozí
0 x