❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Nevíte něco o použití MK na frekvenci 10,5Ghz apod.?
-
riddick
- Příspěvky: 107
- Registrován: 20 years ago
Nevíte něco o použití MK na frekvenci 10,5Ghz apod.?
Zdravím, nevíte hodlá někdy v budoucnu MK podporovat i jiné frekvence než 2,4 a 5Ghz? Na anglickém foru se už baví o Wimaxu a 3,5Ghz minipci modulu. Zajímalo by mě, jestli něco není už dnes, nějaké řešení. Asi ne, ale třeba někdo bude znát aspoň plány. Díky
0 x
-
kure
- Příspěvky: 6
- Registrován: 20 years ago
http://www.alcoma.cz 
Kdyby se začali vyrábět karty pro 10,5GHz (3,5 asi težko, to je licencované), byla by to zkáza, už vidím ty lamy, jak pro to vyrábějí antenény, překračují limity apod. Navíc málo kdo by to dokázal dobře rozchodit, todle už je opravdu bezdrát... Jen a to zařízení zůstane drahé...
Kdyby se začali vyrábět karty pro 10,5GHz (3,5 asi težko, to je licencované), byla by to zkáza, už vidím ty lamy, jak pro to vyrábějí antenény, překračují limity apod. Navíc málo kdo by to dokázal dobře rozchodit, todle už je opravdu bezdrát... Jen a to zařízení zůstane drahé...
0 x
-
brouk666
- Příspěvky: 76
- Registrován: 20 years ago
3,5 je a bude licencovana. Problem je mala sirka pasma na jeden kanal. Na 5 GHz je sirka kanalu 20 MHz ale na 3,5 je zaklad myslim 5 MHz. Proto je tam vhodnejsi lepsi kodovani pri prenosu a to je prave Wimax, jen je tojeste drahe. Jak se to zlevni tak to bude zajimave ale zase nebudou volne kanaly
.
0 x