❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Verze 5.0RC6
-
Leeonek
- Příspěvky: 3485
- Registrován: 21 years ago
- pcwifi
- Příspěvky: 2890
- Registrován: 18 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Brnensko
jeste se stale sype spojeni pri pouziti na PtP spoj, kdyz se zapne NV2 ? aspon na 5.0rc3 se sypalo jak domecek z karet... HW 2xRB711...
PW
PW
0 x
-
baz
- Příspěvky: 413
- Registrován: 18 years ago
nahore ve winboxu pribylo tlacitko "safe mode"
v changelogu psano added support for Safe Mode to WinBox
ale k cemu to ma byt dobre? na prvni pohled to nic nedela. na ofiko foru MK to take nikdo nezminuje, k cemu by to mohlo byt dobry.
v changelogu psano added support for Safe Mode to WinBox
ale k cemu to ma byt dobre? na prvni pohled to nic nedela. na ofiko foru MK to take nikdo nezminuje, k cemu by to mohlo byt dobry.
0 x
-
baz
- Příspěvky: 413
- Registrován: 18 years ago
5.0 RC6 chyba - pokud v ARP tabulce kliknete na nejakou IP pravym tlacitkem a date ping, winbox okamzite spadne. v logu je jen bezny logout, zadna chyba. otestovano na x86 a mipsbe.
winbox posledni 2.2.16, novejsi na webu nemaji.
winbox posledni 2.2.16, novejsi na webu nemaji.
0 x
-
ef
- Příspěvky: 615
- Registrován: 20 years ago
Když si nainstaluješ tu poslední RC tak dej do webového prohlížeče IP toho mikrotiku (samozřejmě musíš mít v IP Service zapnutý web) a tam si stáhni poslední winbox 2.2.18
0 x
-
Ajfel
- Příspěvky: 962
- Registrován: 19 years ago
baz píše:nahore ve winboxu pribylo tlacitko "safe mode"
v changelogu psano added support for Safe Mode to WinBox
ale k cemu to ma byt dobre? na prvni pohled to nic nedela. na ofiko foru MK to take nikdo nezminuje, k cemu by to mohlo byt dobry.
Tipnul bych to na moznost skenovani ve winboxu na vzdalene strane v tom safe modu a nebo pokud udelas nejakou zmenu v safe modu a odpojis si tim RBcko, tak to pozna podle odpojeni winboxu a vrati zmeny zpet, aby se to zase chytlo.
0 x
-
baz
- Příspěvky: 413
- Registrován: 18 years ago
ef: stahnu zkusim.
ajfel: tipujes, takze nevis. a mikrotici se samozrejme nenamahaj napsat, co ma byt k cemu dobre, takze vlastne jaksi... funkce nahovno. nebo se bude cekat, az to nekdo nejak otestujea omylem zjisti, co se s tim da delat.
ajfel: tipujes, takze nevis. a mikrotici se samozrejme nenamahaj napsat, co ma byt k cemu dobre, takze vlastne jaksi... funkce nahovno. nebo se bude cekat, az to nekdo nejak otestujea omylem zjisti, co se s tim da delat.
0 x
- honzam
- Příspěvky: 5527
- Registrován: 19 years ago
Snad neni takovej problem se zeptat. Mame ofic. forum, Support na emailu. Stačí sesmolit email v angličtině a zeptat se
0 x
-
Leeonek
- Příspěvky: 3485
- Registrován: 21 years ago
safe mod je obecne pouzitelny nejen pro skenovani ale pro jakoukoli akci o ktere nemate jistotu jestli se neodriznete. Pokud se odpoji winbox pri safe modu, vrati se vsechny akce provedene v tomto modu zpet.
0 x
-
Ajfel
- Příspěvky: 962
- Registrován: 19 years ago
baz píše:ef: stahnu zkusim.
ajfel: tipujes, takze nevis. a mikrotici se samozrejme nenamahaj napsat, co ma byt k cemu dobre, takze vlastne jaksi... funkce nahovno. nebo se bude cekat, az to nekdo nejak otestujea omylem zjisti, co se s tim da delat.
Pres ssh ci terminal se bezne da pouzit safe mod uz hodne davno a je to pouzitelne treba na skenovani a to ostatni co jsem napsal predtim, proto pisu co pisu. Holt to asi udelali uz konecne i pro winbox
0 x
-
baz
- Příspěvky: 413
- Registrován: 18 years ago
-
Leeonek
- Příspěvky: 3485
- Registrován: 21 years ago
Ajfel: ono uz to fungovalo driv i pro winbox, stacilo zapnout safe mod pres terminal a nastavovat cokoli ve winboxu, fungovalo a funguje to stejne. Posledni dobou mam problem se skenovanim, sice se to naskenuje, ale vzapeti vsechno zase zmizne. Pokud sem potreboval pripojit napriklad klienta na novy sektor, zkusil sem to nejdriv v safe modu. Pokud se pripojil, udelal sem to bez safe mode
0 x