❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
jak na www server a forum
-
Rychloun
- Příspěvky: 44
- Registrován: 20 years ago
jak na www server a forum
Potreboval bych rozjet forum (phpbb) na mk, jak to provest? Lze vubec rozjet www server a neznici se flash pamet?
0 x
-
bart.simpson
- Příspěvky: 63
- Registrován: 21 years ago
- Bydliště: IDTNET - Praha
- Kontaktovat uživatele:
-
bart.simpson
- Příspěvky: 63
- Registrován: 21 years ago
- Bydliště: IDTNET - Praha
- Kontaktovat uživatele:
-
Steebe
- Příspěvky: 110
- Registrován: 21 years ago
Rychloun píše:diky, to sem potreboval vedet.
musim reagovat
Skus Linux kamo ... na tom rozjedes vsechno co chces ...
a skus bej priste trochu pomalejsi
Mikrotik je ROUTER - routuje shapuje wirelessuje, proste je to (a ted MT nechci urazit) jako nejlepsi HW AP
Web a FTP na Mikrotiku je jen jednoduche a takrka jednoucelove k ovladani MTiku , natoz tam rvat PHPcka
Rychloun rulezzz
0 x
-
skrebon
- Příspěvky: 467
- Registrován: 21 years ago
- antispam: Ano
- Kontaktovat uživatele:
Do MK ja som za mail server, monitoring siete(nagios, cacti, mrtg), ftp, web server(s podporou minimalne mysql), integrovanym API(uz sa chysta
) , raid pole a dalsie lahodky
Potom uz len vydat samoinstalacny kit od Mikrotiku:
vsesmerovka, krabica ip56, jeden kus cm9, pigtail, dsl modem (s podporou v dodanom MK), nejaky webovy installer a mame vsetci problem
To bude potom ISPciek
vsesmerovka, krabica ip56, jeden kus cm9, pigtail, dsl modem (s podporou v dodanom MK), nejaky webovy installer a mame vsetci problem
0 x
-
jsustr
- Příspěvky: 5
- Registrován: 20 years ago
Tak jedno z nejjednoduších řešení co jsem našel je toto:
http://www.eisfair.org/
Linux pro naprostý začátečníky. Je na to hodně balíčku a instalace s konfigurací je naprosto triviální. Je to nenáročný na PC a místo na HDD. Začínal jsem na základu APACHE2+PHP5+FTP+MYSQL, a teï už tam na tom jede mraky dalších věcí jako CACTI, moje vlastní PHP aplikace, TEAMSPEAK, Mail atd. Je to jeden z více linux serverů co mi tam jedou a řekl bych že na tu původní konfiguraci WWW+PHP+DB byl ideální.
http://www.eisfair.org/
Linux pro naprostý začátečníky. Je na to hodně balíčku a instalace s konfigurací je naprosto triviální. Je to nenáročný na PC a místo na HDD. Začínal jsem na základu APACHE2+PHP5+FTP+MYSQL, a teï už tam na tom jede mraky dalších věcí jako CACTI, moje vlastní PHP aplikace, TEAMSPEAK, Mail atd. Je to jeden z více linux serverů co mi tam jedou a řekl bych že na tu původní konfiguraci WWW+PHP+DB byl ideální.
0 x