❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
4network.tv
-
Petr Bačina
- Příspěvky: 1361
- Registrován: 11 years ago
- Bydliště: Horní Slavkov
- Kontaktovat uživatele:
-
helapc
- Příspěvky: 1012
- Registrován: 15 years ago
-
dkulda
- Příspěvky: 377
- Registrován: 11 years ago
-
dkulda
- Příspěvky: 377
- Registrován: 11 years ago
-
dkulda
- Příspěvky: 377
- Registrován: 11 years ago
uz to jede... tak asi @helapc prijel domu vcas.. kdyz uz to fungovalo ... zatim nevim podrobnosti jen strucne info "chyba v databazi..."
0 x
-
Petr Bačina
- Příspěvky: 1361
- Registrován: 11 years ago
- Bydliště: Horní Slavkov
- Kontaktovat uživatele:
-
DarkLogic
- Příspěvky: 1315
- Registrován: 15 years ago
-
dkulda
- Příspěvky: 377
- Registrován: 11 years ago
JJ to je fakt pech... takovou dobu nic... a ted ve spicce kdyz zacinaji predvecerni serialy a zpravy...
. takovej scenar vymysli zivot sam...
0 x
-
Ketch
- Příspěvky: 41
- Registrován: 19 years ago
- Kontaktovat uživatele:
-
Robotvor
- Příspěvky: 803
- Registrován: 16 years ago
- antispam: Ano
- honzam
- Příspěvky: 5527
- Registrován: 19 years ago
Ketch píše:Tak dnes asi znovu. Taky pozorujete problémy?
Dnes to běží ale včera to bylo peklo
0 x
- cz_ranger
- Příspěvky: 180
- Registrován: 19 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Dnes opět problémy. Ztráta paketů na CDN a natažené odezvy. Prý problém ve "veřejném internetu"... Tak toho ještě trochu.
0 x
-
pepulis
- Příspěvky: 1418
- Registrován: 20 years ago
Včera lehlo i O2TV a nedalo se cca hodinu vůbec přihlásit, což se stalo tento rok už několikrát. To je těžko, i tak Vám volají / píší klienti, i když to není chyba na straně ISP, protože klientum se nic zjistovat nechce ...
0 x
-
KoZLiCeK
- Příspěvky: 1201
- Registrován: 18 years ago
- Bydliště: CZ
- cz_ranger
- Příspěvky: 180
- Registrován: 19 years ago
- Kontaktovat uživatele: