❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Oziveni RB pres RS232 ok ale pote nema licenci,kde ji vzit?
-
Maxik
- Příspěvky: 2579
- Registrován: 19 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Oziveni RB pres RS232 ok ale pote nema licenci,kde ji vzit?
Z i4 support me tvrdi ze licence je v RB ulozena mimo formatovatelnou zonu flasky a ze i po formatu musi RB mit licenci OK, ale nema, byl nejak napopolo kouslej vymenil jsem na strese za jiny kus a tomuhle udelal reset coz byla fatalni chyba a pote - mrtvola.Seriakem+netinstal jsem tam dostal 2.9.50 ale jako netusim kde vzit licenci z techhle RB ji nemam vyexportovanou..neverim ze bych byl jedinej komu se toto stalo co tedy s tim ? Reklamace, zahodit, nahrat crack verzi co doporucujete ?
0 x
-
haklina
- Příspěvky: 170
- Registrován: 19 years ago
me po napsani do i4 id cisla routerbordu linecni kod normalne z i4 poslali ( a to asi ani nebyl koupenej u nich)
0 x
-
Maxik
- Příspěvky: 2579
- Registrován: 19 years ago
- Kontaktovat uživatele:
zajimave je ze v netinstalu je pouzit key neco a tam ten klic je i z RB - bez klice kyz udelam export tak to nejakej klic exportne ale kdyz ho chci importovat tak ze je spatnej a nechce, z i4 psali at jim to poslu takze se s tim nebudu otravovat zatim provni RB doufam ze to nebude moc castej problem.
0 x
-
Polk
- Příspěvky: 284
- Registrován: 19 years ago
- antispam: Ano
Jestli je lincence koupená na danej SOFT-ID tak si nechat vygenerovat klíč přímo na mikrotik.com.
0 x