❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
4network.tv
- 3com
- Příspěvky: 627
- Registrován: 15 years ago
Re: 4network.tv
Zajímavé, že u konkurence např. Sledovaní TV. Apka je už dávno pro většinu výrobců Smart TV. Ale zde to není a řešení možná za půl roku/rok/dva.. Nikdo neví... To zní jak kdyby poskytovatel IPTV řekl, nevíme si s tím rady, ale určitě to vyřešíme (snad), ale nevíme kdy a jestli vůbec.... Smutné na dnešní rychlou dobu, kdy je potřeba problém lokalizovat ihned a řešit v řádu dnů max týdnů.....
0 x
-
Petr Prochazka
- Příspěvky: 5
- Registrován: 6 years ago
4net.tv - jaky je prosim stav podpory planovaneho 4k ARRIS -VIP5305 a podpory HEVC ? (mam tu jeden kousek STB od Polaku pro www.jambox.pl ) - supr vcetne 4K nabidky programu !
https://www.arris.com/products/vip5305/
https://www.arris.com/products/vip5305/
0 x
-
dkulda
- Příspěvky: 377
- Registrován: 11 years ago
VYzkoušeli jsme ho a funguje. Hlubšími testy, nebo zprovozněním 4K obsahu a nasazením aktuální verze SDK jsme se zatím nezabývali, protože finišujeme vypuštění nové verze, do toho dovolené... také kvůli absenci 4K obsahu zatím nijak neprioritizujeme. Dostupný obsah je zatím jen NASA TV, FashionTV a FilboxPremium (tuším...).
0 x
-
Petr Prochazka
- Příspěvky: 5
- Registrován: 6 years ago
4NET.TV prosim
dá se prosim zaslat (muj email je: [email protected])- vlozit pro test FW beta1 ARRIS 5305 - upraveny soubor (vase prezentace Kam se dá posunout IPTV)
MiktoTik: vas manual jen pro pro Arris 4302
Přidání DHCP option se specifikací pro Arris/Motorola boxy:
•
/ip dhcp-server option add name=Arris code=43
value=“0x0105332C362C330205332C362C333C0B7374622E346E65742E7476“
Díky
dá se prosim zaslat (muj email je: [email protected])- vlozit pro test FW beta1 ARRIS 5305 - upraveny soubor (vase prezentace Kam se dá posunout IPTV)
MiktoTik: vas manual jen pro pro Arris 4302
Přidání DHCP option se specifikací pro Arris/Motorola boxy:
•
/ip dhcp-server option add name=Arris code=43
value=“0x0105332C362C330205332C362C333C0B7374622E346E65742E7476“
Díky
0 x
-
dkulda
- Příspěvky: 377
- Registrován: 11 years ago
Ne image nemame vybuildovanou proti produkcnim serverum, proto neni dostupna...Museli bychom implementovat aktuální SDK, vybuildovat image, nechat ji u Arrisu schválit, vypublikovat a nakonfigurovat update na produkční server. Jak jsem psal náš focus je nyní zaměřen k V4. Produkční implementace boxů VIP5305 přijde na řadu až po té.
0 x
-
dkulda
- Příspěvky: 377
- Registrován: 11 years ago
-
Petr Prochazka
- Příspěvky: 5
- Registrován: 6 years ago
ok to nebude problem - pro zacatek chci prosim aspon otestovat jestli ten FW vubec nabootne na nejake IP vase - na STB 5305 je nastaven Polsky FW - naladuji ho tam rucen klasickym zpusobem pres MikroTika viz. vas navod (ale nemam spravny prikaz pro 5305) - pro zacatek to staci a po vasi dovolené více - test HEVC..atd..
Díky Petr
0 x
-
dkulda
- Příspěvky: 377
- Registrován: 11 years ago
To si nerozumime, TED TO NEJDE. jako ze třeba do konce roku... chceme uvolnit V4. Nemuzeme zasekat 2 lidi na 2 dny aby vybuildovali image, implementovali nove SDK atd. V tuto chvili, cca do konce roku pro nas nema vetsi vyznam se temto boxum venovat. V testu jsem si ho nabootovali, spustili na nem MC i UC h.264 i H.265 stream, tim to skoncilo, boxy jsou cenove nekde jinde, obsah na ne neni, takze duvodu proc se jimi ted zabyvat moc nezbyva....Ozvete se mailem koncem roku, treba uz budou produkcne nasaditelne. Ale kvuli jednomu boxu palit cas na produkcni nasazeni nebudeme.
0 x
-
dkulda
- Příspěvky: 377
- Registrován: 11 years ago
-
Petr Prochazka
- Příspěvky: 5
- Registrován: 6 years ago
predem diky moc za zaslani (do emailu:[email protected]) spravneho linku pro vlozeni radku pomoci MikroTiku pro zatim aspon test ze nabootuje FW na tento PL 5305 (pripadne rovnou jestli buutne do parovaciho) - v Zari se pak ozveme pro test HEVC atd..
Petr
0 x
-
dkulda
- Příspěvky: 377
- Registrován: 11 years ago
-
Defender
- Příspěvky: 170
- Registrován: 15 years ago
ja bych stejne jeste zkusil napsat jednou dekuji za zaslani a za tyden se ozvu znovu kvuli zbytku:)
0 x
-
rsaf
- Příspěvky: 1669
- Registrován: 19 years ago
Máte někdo API metodu pro vzdálený restart STB? Z NOC se to snažím již chvíli vyrazit, ale nějak si nerozumíme 
0 x