❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Sxt 5 Lite s 6.43.14 - Kam zmizelo zadání hesla

Návody a problémy s konfigurací.
Bishboun
Příspěvky: 141
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano

Sxt 5 Lite s 6.43.14 - Kam zmizelo zadání hesla

Příspěvekod Bishboun » 7 years ago

Ahoj, měl bych takovou malou otázku. Na fóru jsem to nenašel.
Mam AP s SXTčkem a verzí 6.43.14. Na wireless jsem si vesele zadal SSID, frekvenci, apod. Šel jsem do security profilu a udělal jsem si profil1 s heslem.
Jeeenže na kartě Wireless někam zmizelo pole s názvem Security profile kde jsem si chtěl onen profil1 zvolit. Prostě tam není.
Máte někdo typ kam se to zašantročilo?? Nerad bych měl SSID bez hesla :neutral_face:

Díky za radu

B.
0 x

Uživatelský avatar
Kolombo
Příspěvky: 128
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Kolombo » 7 years ago

Není zapnutý protokol NV2? Pak je security na solo záložce NV2...
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 19 years ago

Příspěvekod hapi » 7 years ago

advanced mode nemáš zapnutý.
0 x

Bishboun
Příspěvky: 141
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Bishboun » 7 years ago

Kolombo píše:Není zapnutý protokol NV2? Pak je security na solo záložce NV2...


ANO mám tam NV2, ale solo záložky jsem si nevšiml...mrknu se ještě jednou.
0 x

Bishboun
Příspěvky: 141
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Bishboun » 7 years ago

hapi píše:advanced mode nemáš zapnutý.


To bylo první na co jsem koukal. Zapnuté ho mám, ale nevšiml jsem si nastavení jinde.
0 x