❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
AP 60ghz
- honzam
- Příspěvky: 5527
- Registrován: 19 years ago
Re: AP 60ghz
Potřebuji jeden spoj jako záložku optiky. Mám v plánu že APstrana bude trvale vypnutá (disabled wlan). Musí být vypnutá i Station strana? Ta v případě nedostupnosti AP pouze skenuje čili TX je v tu chvíli vypnuté? Díky
0 x
-
bicak007
- Příspěvky: 7
- Registrován: 17 years ago
A u vás u nikoho ještě nebylo ČTU?
U nás už jo - do tydne vše dolu jinak až 2mil.
... pár nám jich změřily.
ale dolu muselo všech 40 spojů.
U nás už jo - do tydne vše dolu jinak až 2mil.
... pár nám jich změřily.
ale dolu muselo všech 40 spojů.
0 x
- honzam
- Příspěvky: 5527
- Registrován: 19 years ago
bicak007 píše:A u vás u nikoho ještě nebylo ČTU?
U nás už jo - do tydne vše dolu jinak až 2mil.
... pár nám jich změřily.
ale dolu muselo všech 40 spojů.
Předpokládám že vypnutý spoj tě nikdo nemůže donutit sundat. Mám ho tam jen pro okrasu
0 x
- Kolombo
- Příspěvky: 128
- Registrován: 18 years ago
-
bicak007
- Příspěvky: 7
- Registrován: 17 years ago
honzam píše:bicak007 píše:A u vás u nikoho ještě nebylo ČTU?
U nás už jo - do tydne vše dolu jinak až 2mil.
... pár nám jich změřily.
ale dolu muselo všech 40 spojů.
Předpokládám že vypnutý spoj tě nikdo nemůže donutit sundat. Mám ho tam jen pro okrasua pocit bezpečí
Tak samozřejmě tohle je jiná, ja myslel funkčni.
0 x
-
bicak007
- Příspěvky: 7
- Registrován: 17 years ago
-
sacnok
- Příspěvky: 345
- Registrován: 11 years ago
bicak007 píše:A u vás u nikoho ještě nebylo ČTU?
U nás už jo - do tydne vše dolu jinak až 2mil.
... pár nám jich změřily.
ale dolu muselo všech 40 spojů.
Změřili, jako že Vám dali na papíře frekvence, SSID a adresu umístění?
Nebylo to na něčí bonz? Se mi zdá divné, že by Vám jen tak objeli vsěchny site a zaměřili Vám 40 spojů.
0 x
-
bicak007
- Příspěvky: 7
- Registrován: 17 years ago
sacnok píše:bicak007 píše:A u vás u nikoho ještě nebylo ČTU?
U nás už jo - do tydne vše dolu jinak až 2mil.
... pár nám jich změřily.
ale dolu muselo všech 40 spojů.
Změřili, jako že Vám dali na papíře frekvence, SSID a adresu umístění?
Nebylo to na něčí bonz? Se mi zdá divné, že by Vám jen tak objeli vsěchny site a zaměřili Vám 40 spojů.
Ne ne - Psal jsem že změřily jen par anten ze 2 míst, umístění že je naše zjistili podle předešle - lonske kontroly 5Ghz kde jsou zapasane i GPS souřadnice.
0 x
-
basty
- Příspěvky: 2475
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Za tyden jste predelali 40 spoju? A cim jste to nahradili? To si myslim ze za tyden je nemozne.
0 x
-
rsaf
- Příspěvky: 1669
- Registrován: 19 years ago
Hodilo by se uvést alespoň region, ideálně pak anonymizovaný kontrolní protokol. Jinak tohle taky může být jen anti-60G kampaň.
1 x
-
bicak007
- Příspěvky: 7
- Registrován: 17 years ago
Souhlasím, ale oni nevěděli kolik jich máme celkem... za 4 dny mame 26 většina nahrazena mimosama B24 (ano trochu balík) některe meně vytižene zpět na 5ky.
Fotku PPL s mimosama nebo 60spoje ve skladu klidně pošlu do sz.
Kraj MS
Jo kampaň to je, bavi nas jak cyp. Bohužel ji ale asi nejspíš platí větší hráči a není nejspíš zaměřená až tak na pasmo 60Ghz jako na celek malých isp.
Fotku PPL s mimosama nebo 60spoje ve skladu klidně pošlu do sz.
Kraj MS
Jo kampaň to je, bavi nas jak cyp. Bohužel ji ale asi nejspíš platí větší hráči a není nejspíš zaměřená až tak na pasmo 60Ghz jako na celek malých isp.
0 x
-
basty
- Příspěvky: 2475
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
-
joker
- Příspěvky: 471
- Registrován: 16 years ago
- antispam: Ano
bicak007 píše:Souhlasím, ale oni nevěděli kolik jich máme celkem... za 4 dny mame 26 většina nahrazena mimosama B24 (ano trochu balík) některe meně vytižene zpět na 5ky.
Fotku PPL s mimosama nebo 60spoje ve skladu klidně pošlu do sz.
Kraj MS
Jo kampaň to je, bavi nas jak cyp. Bohužel ji ale asi nejspíš platí větší hráči a není nejspíš zaměřená až tak na pasmo 60Ghz jako na celek malých isp.
Tak za kolik prodavate ted ty RB spoje?
Mimosa stoji 15000 Kc ale za kus takze spoj vyjde na 30000 to je tedy dost rozdil
0 x
-
bicak007
- Příspěvky: 7
- Registrován: 17 years ago
joker píše:bicak007 píše:Souhlasím, ale oni nevěděli kolik jich máme celkem... za 4 dny mame 26 většina nahrazena mimosama B24 (ano trochu balík) některe meně vytižene zpět na 5ky.
Fotku PPL s mimosama nebo 60spoje ve skladu klidně pošlu do sz.
Kraj MS
Jo kampaň to je, bavi nas jak cyp. Bohužel ji ale asi nejspíš platí větší hráči a není nejspíš zaměřená až tak na pasmo 60Ghz jako na celek malých isp.
Tak za kolik prodavate ted ty RB spoje?
Mimosa stoji 15000 Kc ale za kus takze spoj vyjde na 30000 to je tedy dost rozdil
Zatím prodej neřešíme ještě nejsou všechny dole, s LHG počkáme co přinese podzim a případné povolení 60Ghz.
Možna nyní Wapky kdyby jste chtěl L3.
0 x
- honzam
- Příspěvky: 5527
- Registrován: 19 years ago