❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Cim napajate RB600 cez POE?

Problematika MikroTik RouterBoard hardware
deelite
Příspěvky: 64
Registrován: 20 years ago

Cim napajate RB600 cez POE?

Příspěvekod deelite » 18 years ago

Pozeral som datasheet a tam je uvadzane minimalne napatie cez POE 38V.
Tak ma zaujima, cim to mam napajat, ked tam osadim 4 wifi karty ?
48V/0.7A zdroj uz asi nebude stacit.
0 x

Maxik
Příspěvky: 2579
Registrován: 19 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Maxik » 18 years ago

rb600 nemam ale napajel bych ho 48V zdrojem aspon 30W vic asi nebude nutne.Spotreba RB600 bude rozhodne i se 4ma CM9 do 20W.
0 x


Uživatelský avatar
Benny
Příspěvky: 60
Registrován: 19 years ago

Příspěvekod Benny » 18 years ago

4x CM9 RB600 zdroj 48V/0,7A bezi uz bez problemu asi druhy mesic.
0 x