Caute, zvazoval nekdo z vas stavet bridge na 6GHz?
Dnes jsem si vsiml noveho SXTcka: https://mikrotik.com/product/rbsxtg_6hpnd
Pokud to podle CTU ( http://spektrum.ctu.cz/kmitocty/5925-6450-mhz ) chapu, tak by s nasazenim nemel byt problem.
dik
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
SXT 6
-
KoZLiCeK
- Příspěvky: 1201
- Registrován: 18 years ago
- Bydliště: CZ
Kart píše:Caute, zvazoval nekdo z vas stavet bridge na 6GHz?
Dnes jsem si vsiml noveho SXTcka: https://mikrotik.com/product/rbsxtg_6hpnd
Pokud to podle CTU ( http://spektrum.ctu.cz/kmitocty/5925-6450-mhz ) chapu, tak by s nasazenim nemel byt problem.
dik
U nas nelze provozovat pokud nemas IO.
0 x
-
lacman
- Příspěvky: 142
- Registrován: 17 years ago
Kart píše:Caute, zvazoval nekdo z vas stavet bridge na 6GHz?
Dnes jsem si vsiml noveho SXTcka: https://mikrotik.com/product/rbsxtg_6hpnd
Pokud to podle CTU ( http://spektrum.ctu.cz/kmitocty/5925-6450-mhz ) chapu, tak by s nasazenim nemel byt problem.
dik
MPORTANT! Product is available for 5.9-6.4GHz license holders only, you would need to show your license to Distributor to be able to place your order.
0 x
-
karlikus
- Příspěvky: 18
- Registrován: 19 years ago
- Kontaktovat uživatele:
lacman píše:Kart píše:Caute, zvazoval nekdo z vas stavet bridge na 6GHz?
Dnes jsem si vsiml noveho SXTcka: https://mikrotik.com/product/rbsxtg_6hpnd
Pokud to podle CTU ( http://spektrum.ctu.cz/kmitocty/5925-6450-mhz ) chapu, tak by s nasazenim nemel byt problem.
dik
MPORTANT! Product is available for 5.9-6.4GHz license holders only, you would need to show your license to Distributor to be able to place your order.
Řekl bych, že to je k ničemu. 6GHz je na FullDuplex (nízký a vysoký kanály a křížení polarizací) aspoň podle doporučení. SXT6 je přeladěná wifina.
0 x
-
the.max
- Příspěvky: 1306
- Registrován: 18 years ago
- Bydliště: Sudetten land
- Kontaktovat uživatele:
To přece nebude žádný problém, i4wifi si s tímto detailem také zcela jistě poradí, hlavně když z toho budou padat $$$. Praxi už přece mají.
0 x
-
radik
- Příspěvky: 228
- Registrován: 10 years ago
No hlavne by to melo byt zase vysoky/nikzy kanaly, a to SXT urcite nebude.
A kdyz je to licence, tak predpokladam, ze SXT bude moc siroky vyzarovaci uhel, takze na neho nikdo licenci neda. Obdobne jak u 11G apod chteji minimalne parabolu 60cm, kvuli sirce.
A kdyz je to licence, tak predpokladam, ze SXT bude moc siroky vyzarovaci uhel, takze na neho nikdo licenci neda. Obdobne jak u 11G apod chteji minimalne parabolu 60cm, kvuli sirce.
0 x
-
Kart
- Příspěvky: 246
- Registrován: 10 years ago
radik píše:No hlavne by to melo byt zase vysoky/nikzy kanaly, a to SXT urcite nebude.
A kdyz je to licence, tak predpokladam, ze SXT bude moc siroky vyzarovaci uhel, takze na neho nikdo licenci neda. Obdobne jak u 11G apod chteji minimalne parabolu 60cm, kvuli sirce.
u 11G? to je co za radia?
0 x
-
Petr Bačina
- Příspěvky: 1361
- Registrován: 11 years ago
- Bydliště: Horní Slavkov
- Kontaktovat uživatele: