Zdravim,
znate nekoho kdo by umel opravit CCR 1036 ? Mam ho 3 roky, bezel v klimatizovane mistnosti a z niceho nic proste slus a je nedostupnny. Po zapnuti se nahodne rozviti treba 3-4 porty ( zluta dioda ) a linkuje se pouze port 1, ostatni to ignoruje. Je mi skoda to vyhodit.
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
CCR 1036 oprava
-
Orel005
- Příspěvky: 690
- Registrován: 15 years ago
No,
nasel jsem navod ze se ma ccrko vypnout, zmacknout tlacitko reset, zapnout napajeni a cekat dokud se nerozblika nejaka dioda, ale nic takovyho se nestane. Sviti furt jen modra dioda.
nasel jsem navod ze se ma ccrko vypnout, zmacknout tlacitko reset, zapnout napajeni a cekat dokud se nerozblika nejaka dioda, ale nic takovyho se nestane. Sviti furt jen modra dioda.
0 x
-
jedla
- Příspěvky: 44
- Registrován: 17 years ago
Dobrý den,
zdroj jste nezkoušel? Pokud se Vám nepovede nikoho sehnat, můžu na to mrknout, napište případně přes SZ. Pokud neopravím, bude to jen za poštovné zpět k Vám.
jedla
zdroj jste nezkoušel? Pokud se Vám nepovede nikoho sehnat, můžu na to mrknout, napište případně přes SZ. Pokud neopravím, bude to jen za poštovné zpět k Vám.
jedla
0 x
-
Orel005
- Příspěvky: 690
- Registrován: 15 years ago
jedla píše:Dobrý den,
zdroj jste nezkoušel? Pokud se Vám nepovede nikoho sehnat, můžu na to mrknout, napište případně přes SZ. Pokud neopravím, bude to jen za poštovné zpět k Vám.
jedla
Diky,
no nezkousel protoze zdroj je uvnitr toho ccrka a nerozdelaval jsem to.
0 x
-
dusanmsk
- Příspěvky: 7
- Registrován: 12 years ago
Mne chcipol CCR1036 minuly tyzden presne po 3 rokoch (zdroj). Nafuknute kondenzatory. Vymenim zdroj a uvidime.
0 x
-
hol
- Příspěvky: 883
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
Orel005 píše:jedla píše:Dobrý den,
zdroj jste nezkoušel? Pokud se Vám nepovede nikoho sehnat, můžu na to mrknout, napište případně přes SZ. Pokud neopravím, bude to jen za poštovné zpět k Vám.
jedla
Diky,
no nezkousel protoze zdroj je uvnitr toho ccrka a nerozdelaval jsem to.
Tim bych zacal, je to na par sroubech. Otevrit a zdroj zmerit.
Druha moznost je zkusit napajeni pres poe i kdyz ted z hlavy nevim, zda ho tahle verze ccr ma.
Dalsi moznost jsou nafoukle kondiky, ale to pak vetsinou kolabuje postupne.
0 x
-
dusanmsk
- Příspěvky: 7
- Registrován: 12 years ago
Podla mna to bude zdrojom, mne v ccr chcipol po necelych 4 rokoch - nafuknute kondiky. Riesil som z dovodu nedostatku casu nakupom noveho ccr, ale uz mam objednany zdroj a stare ccr-ko zostane do zalohy.
0 x
-
TheITman
- Příspěvky: 98
- Registrován: 9 years ago
- 3com
- Příspěvky: 627
- Registrován: 15 years ago
V jakém prostředí celou dobu CCR běželo? Někde s kolísající teplotou nebo v klimatizované se stejnou teplotou celý rok? By mě zajímal tento parametr jestli i ve stálé teplotě třeba 20°C celoročně v serverovně taky odcházejí...
0 x
- honzam
- Příspěvky: 5527
- Registrován: 19 years ago
-
TheITman
- Příspěvky: 98
- Registrován: 9 years ago
honzam píše:TheITman píše:v CCR po 3 letech odchází kondíky
Na desce nebo ve zdroji?
Pardon, ve zdroji..
0 x
-
Orel005
- Příspěvky: 690
- Registrován: 15 years ago
Zmereny zdroj byl hned prvni co se zkouselo. To CCR lezelo cca 1.5 roku a dalsich 1.5k jen lezelo nezapnute v serverovne kde teplota osciluje mezi 21-24 stupni.
0 x
-
deelite
- Příspěvky: 64
- Registrován: 20 years ago
Mali sme podobny problem. Vadny bol zdroj.
BTW, nevie niekto aky typ konektora je pouzity v CCR na prepojenie zdroja s doskou?
BTW, nevie niekto aky typ konektora je pouzity v CCR na prepojenie zdroja s doskou?
0 x
- Gemb
- Příspěvky: 2633
- Registrován: 11 years ago
Ten konektor v ccr vyzera ako napajaci konektor na zdrojoch psc100 od meanwellu, v datasheete je napisany typ. Na tme sa da najst, treba skusit ale nezarucujem ze bude pasovat.
0 x