❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Kamera na bytový dům dostupná přes naše www

Místo, kde žádná otázka není hloupá.
hanzIT
Příspěvky: 43
Registrován: 10 years ago

Kamera na bytový dům dostupná přes naše www

Příspěvekod hanzIT » 10 years ago

Ahoj,

můžete doporučit typ,značku IP kamery, kterou lze umístit na střechu bytového domu? Chceme jako ISP nabídnout klientům monitoring parkoviště.

Podmínka je, aby byla širokouhla, venkovní, 2Mpx, umístění cca 30m nad zemí...hlavně aby se na ni šlo dostat z www stránek (bez vyplňování jména a hesla).

děkuji za TIPy¨

příklad: http://80.82.144.83/view/index.shtml



Honza
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod ludvik » 10 years ago

A ten typ z příkladu ti nestačí?

Pozor také na to, když budou vidět velké podrobnosti (značky, obličeje), aby to někdo nepadl jako protizákonné ...
0 x

Uživatelský avatar
frito
Příspěvky: 338
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod frito » 10 years ago

A potřebujete živý přenos nestačí jen snímky ?
0 x

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 10 years ago

Jen snímky jsou už dnes snad překonané.
0 x

Uživatelský avatar
frito
Příspěvky: 338
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod frito » 10 years ago

Kamera bez záznamu taky, k čemu je mi kamera za oknem když se můžu podívat z okna.
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 10 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 10 years ago

Odpoved je jasna porid si neco z portfolia Hikvision, pokud lip nespcifikujes tak je to jedina rada co ti muzu dat.
0 x

Uživatelský avatar
[email protected]
Příspěvky: 94
Registrován: 15 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod [email protected] » 10 years ago

Hikvisiony používáme a můžu vřele doporučit. Jsou skvělé a dá se nastavit anonymous přístup.

S_a_M píše:Odpoved je jasna porid si neco z portfolia Hikvision, pokud lip nespcifikujes tak je to jedina rada co ti muzu dat.
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 10 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 10 years ago

Jenze podle toho co pise to chce udelat co nejlevnejc :D. Ne sranda napis jak vysoko to bude a jak velky je cca to parkoviste pak se da radit :D
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 10 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 10 years ago

Jinak bacha je nutna dost podrobna registrace na uoou :D
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 10 years ago

predpokladam ze kamera mirici do krajiny ci obce z cca 300m je zcela svobodna vec, nejake osobni srance apod. tady nehrozi ze bych monitoroval :lol:
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 10 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 10 years ago

To si jen myslis... Zakon mluvi jinak, je to proste sber osbnich udaju :) Nejlepsi je polozka: "Citlivé údaje vypovídající o: národnostním, rasovém nebo etnickém původu". Zaskrtnuti = pruser a kontrola :D zkusenost z praxe zakznik si to pry vypni sam ...
0 x