Ahoj,
můžete doporučit typ,značku IP kamery, kterou lze umístit na střechu bytového domu? Chceme jako ISP nabídnout klientům monitoring parkoviště.
Podmínka je, aby byla širokouhla, venkovní, 2Mpx, umístění cca 30m nad zemí...hlavně aby se na ni šlo dostat z www stránek (bez vyplňování jména a hesla).
děkuji za TIPy¨
příklad: http://80.82.144.83/view/index.shtml
Honza
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Kamera na bytový dům dostupná přes naše www
-
hanzIT
- Příspěvky: 43
- Registrován: 10 years ago
-
ludvik
- Příspěvky: 4448
- Registrován: 15 years ago
A ten typ z příkladu ti nestačí?
Pozor také na to, když budou vidět velké podrobnosti (značky, obličeje), aby to někdo nepadl jako protizákonné ...
Pozor také na to, když budou vidět velké podrobnosti (značky, obličeje), aby to někdo nepadl jako protizákonné ...
0 x
- frito
- Příspěvky: 338
- Registrován: 18 years ago
- Kontaktovat uživatele:
-
DarkLogic
- Příspěvky: 1315
- Registrován: 15 years ago
- frito
- Příspěvky: 338
- Registrován: 18 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Kamera bez záznamu taky, k čemu je mi kamera za oknem když se můžu podívat z okna.
0 x
-
S_a_M
- Příspěvky: 458
- Registrován: 10 years ago
- Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren
Odpoved je jasna porid si neco z portfolia Hikvision, pokud lip nespcifikujes tak je to jedina rada co ti muzu dat.
0 x
- [email protected]
- Příspěvky: 94
- Registrován: 15 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Hikvisiony používáme a můžu vřele doporučit. Jsou skvělé a dá se nastavit anonymous přístup.
S_a_M píše:Odpoved je jasna porid si neco z portfolia Hikvision, pokud lip nespcifikujes tak je to jedina rada co ti muzu dat.
0 x
-
S_a_M
- Příspěvky: 458
- Registrován: 10 years ago
- Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren
Jenze podle toho co pise to chce udelat co nejlevnejc
. Ne sranda napis jak vysoko to bude a jak velky je cca to parkoviste pak se da radit 
0 x
-
S_a_M
- Příspěvky: 458
- Registrován: 10 years ago
- Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren
Jinak bacha je nutna dost podrobna registrace na uoou 
0 x
- pcwifi
- Příspěvky: 2890
- Registrován: 18 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Brnensko
predpokladam ze kamera mirici do krajiny ci obce z cca 300m je zcela svobodna vec, nejake osobni srance apod. tady nehrozi ze bych monitoroval 
0 x
-
S_a_M
- Příspěvky: 458
- Registrován: 10 years ago
- Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren
To si jen myslis... Zakon mluvi jinak, je to proste sber osbnich udaju
Nejlepsi je polozka: "Citlivé údaje vypovídající o: národnostním, rasovém nebo etnickém původu". Zaskrtnuti = pruser a kontrola
zkusenost z praxe zakznik si to pry vypni sam ...
0 x