Teraz chcem pripojit dalsieho wifi klienta a potrebujem kupit klientske zariadenie. Velmi nesledujem wifi novinky, takze neviem co je teraz aktualne, vidim, ze sa este stale predava aj ns5 loco, cize mam zobrat to, alebo je nieco vhodnejsie aj cenovo ?
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
akeho klienta
-
jany
- Příspěvky: 319
- Registrován: 18 years ago
- Kontaktovat uživatele:
akeho klienta
Mam 1 wifi klienta
asi 8 rokov, pouziva ubiquiti ns5L vsetko funguje bez problemov.
Teraz chcem pripojit dalsieho wifi klienta a potrebujem kupit klientske zariadenie. Velmi nesledujem wifi novinky, takze neviem co je teraz aktualne, vidim, ze sa este stale predava aj ns5 loco, cize mam zobrat to, alebo je nieco vhodnejsie aj cenovo ?
Teraz chcem pripojit dalsieho wifi klienta a potrebujem kupit klientske zariadenie. Velmi nesledujem wifi novinky, takze neviem co je teraz aktualne, vidim, ze sa este stale predava aj ns5 loco, cize mam zobrat to, alebo je nieco vhodnejsie aj cenovo ?
0 x
- aliney
- Příspěvky: 1312
- Registrován: 15 years ago
za ty roky uz bys mohl vedet, ze rychlost a vzdalenost jsou jedny z hlavnich parametru urcujicich vyber zarizeni 
0 x
-
jany
- Příspěvky: 319
- Registrován: 18 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Kartu v AP (RB433) mam CM9, cize viac ako 54 Mbps AP nepusti, takze parametrovo je to ako pred 8 rokmi
takze aj klienta hladam s rovnakymi parametrami. Vtedy bol velmi dobry klient ns5L
0 x
-
Kysa
- Příspěvky: 415
- Registrován: 12 years ago
Pokud máš jako AP mikrotika, dal bych i jako klienta mikrotik. SXT lite je podle mě jasná volba
0 x