Nakonfiguroval som 2ks RB911 a/c ako AP a client. Parametre linky sú vynikajúce 866Mbps/866Mbps. Bandwidth test pre UDP je cca 390Mbps a TCP je cca 270Mbps. Pre tie isté jednotky som zmenil režim na WDS bridge. Kvalita linky je nezmenená, ale Bandwidth test klesol pre UDP na cca 48Mbps a TCP na cca 30Mbps.
Otázka: je táto zmena v rýchlosti OK, alebo treba hľadať chybu v konfigurácii bridge? Prešiel som návody na vytvorenie bridge, ale chybu som nenašiel. U bridge som menil protokol RSTP/STP/None - bez zmeny.
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
2x RB911 a/c v režime AP/client vs. Bridge
-
the.max
- Příspěvky: 1306
- Registrován: 18 years ago
- Bydliště: Sudetten land
- Kontaktovat uživatele:
-
Pitkin
- Příspěvky: 9
- Registrován: 14 years ago
WDS nepotrebujem,ale postupoval som podľa návodov a tam to tak bolo. Keď WDS deaktivujem,ten spoj sa rozpadne. Posielam screen z prvého rádia. Druhé je to isté, iba MAC adresy sú prehodené.
0 x