poslal by mi někdo šablonu, jak má vypadat to čestné prohlášení, že nemám nedoplatek na soc., zdrav. a statni politiku zamestnanosti?
Kdyžtak mně to šoupněte na [email protected] do přílohy, kdybyste byli tak hodní
reset píše:...Pokud jim jde jen o podpis , za me tam muzou udelat tri krizky , stejne je pak delam sam....