Zdravím,
chtěl jsem se zeptat jaké používáte 802.3af splittery.
Máme převážně UBNT, tak používáme http://wifi.aspa.cz/ubnt-ins-8023af-o-poe-konvertor-48v-18v-802-3af-venkovni-z103645/. Dokud jsme používali normální POE switch od TP-LINKu nebo podobné, tak sem tam nějaký splitter odešel, ale třeba jeden z padesáti za půl roku až rok.
Teď jsme na jedno místo nasadili 24port POE switch a splittery odcházejí jak na běžícím páse. Z 15ti zapojených do switche za poslední měsíc už asi 5 zdechlo. Není to switchem, ten jsme kontrolovali, nastavovali (ono tam toho na POE není moc k nastavení) a dokonce vyměnili za uplně jiný. Je pravda, že když si na splitter sáhnu, tak je celkem rozpálený, ale ruku na něm udržim.
Zapojený je to tak, že je switch v baráku, 20m kabelů na střechu, tam ve skříni pod stožárem splittery a spojky a na stožár 3-7m patchcord k zařízku.
máte nějaké osvědčené splittery ???
Díky
❗️Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
POE Splitter 802.3af
co pouzit klasicky switch a k tomu http://wifi.aspa.cz/poe-pan12-12-portov ... l-z101901/ + 24V prumyslovy zdroj?
0 x
Citace: Ubiquiti jsou produkty pro lidi, kteří neumí a nerozumí sítím a chtějí aby “vše na jeden klik fungovalo”. Pokud po Ubiquiti produktech chceme obecně něco více, je to opravdu ZLO. Navíc tupé zlo, jen je designově hezké.
Přesně tak. Používáme to tahle taky. Nejlíp zdroje značky Mean Well
Ušetří se tím kupa problémů při konverzi napětí atd . . .

0 x
No, něco podobnýho používáme u zálohovanejch zdrojů, ale já se tady bavím 802.3af. Máme tam POE switch. Díky tomu máš trochu víc přehledu a nechá se to vypínat a zapínat. Takže mám na mysli aktivní POE
0 x