Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

POZOR!na ISPadmin4 na novy mikrotik verze 6.45.1

RADIUS, CAPsMAN, The Dude, AirControl, UniFi, Zabbix atd.
CrazyApe
Příspěvky: 790
Registrován: 9 years ago

Re: POZOR!na ISPadmin4 na nove mikrtotik verzie 6.45.1

Příspěvekod CrazyApe » 4 years ago

Koukám že on se z ispadmina nakonec stal opensource systém ve stylu co ti přestalo jet dodělej si sám :D
3 x

thanui.linux
Příspěvky: 278
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod thanui.linux » 4 years ago

To by konecne mohl byt zpusob jak ziskat funkcni SW.
1 x
-----------------------------------------------------------
RBcka i UBNT mají své přednosti - využívám obojí

SR_wi
Příspěvky: 12
Registrován: 4 years ago

Příspěvekod SR_wi » 4 years ago

To nieje zly napad :thumbsup:.
Povecsine by uuuplne postacoval, tak ako i mne. Len keby sa niekomu chcelo, kto to vie, dorobit potrebne veci, rad prispejem nejaku tu korunu, na "dorob si to sam". Myslim, ze by som v tom nebol sam.
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 4 years ago

Je fajn, že jsi ostatním řekl, jak jsi dobrý. Hledáš práci?
brostrix píše:Zdravím páni, krásne to funguje a trvalo to iba 30 minút zorientovania sa v Perli. (taktiez je to backward compatible, takze vám to pôjde aj na starších, neupdatovaných/LTS routeroch) ;)
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

melvi
Příspěvky: 158
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod melvi » 4 years ago

Po všechny co si chtějí ISPadmina opravovat svépomocí, když na to výrobce dlabe

na PHP zkuste nějaký ten online tool, je jich mraky, např https://easytoyou.eu/

Na Perl skripty viz níže,umazat v tom .pl co chcete přežvejkat první řádek s #!/usr/bin/perl
perl.txt
(602 bajtů) Staženo 241 x


A pokud někomu vadí, že to volá domů, což by vám mělo být jedno, máte to přeci zaplacené, tak do hosts

127.0.0.1 www.net-service.cz

127.0.0.1 net-service.cz
127.0.0.1 update.ispadmin.cz

127.0.0.1 update.ispadmin.eu
127.0.0.1 ispadmin.cz
127.0.0.1 ispadmin.eu
127.0.0.1 wiki.ispadmin.eu
No a pokud neumíte programovat, tak poproste kamaráda nebo zkuste nějakého freelancera z nějakého online tržiště, jak se říká "za peníze v Praze dům"
2 x

aldo
Příspěvky: 14
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod aldo » 4 years ago

Neviete aky parameter "define" dat do licence.php aby fungoval "task manager" v ispadmine 4???? Vsetky ostatne mam zapnute okrem toho. Dik.
0 x

Uživatelský avatar
k3dt
Příspěvky: 44
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod k3dt » 4 years ago

aldo píše:Neviete aky parameter "define" dat do licence.php aby fungoval "task manager" v ispadmine 4???? Vsetky ostatne mam zapnute okrem toho. Dik.


pochybuju ze ti nekdo jen tak da navod.. neni to slozity.. rekni svymu programatorovi. Staci vedet ze soubory jsou encodovany ioncube enkoderem na kterej existujou free i placeny decodery (pripadne staci patchnout php.dll). A na perl skripty mas reseni vejs, pripadne lze pouzit 'perl -MO=Deparse' s patchnutym Crypt.so souborem.
0 x

loser
Příspěvky: 35
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod loser » 4 years ago

Tak já myslel že je tady ISP foru pro to abychom si navzájem pomáhali :rolling_eyes:🙄🙄
Tak pomozte prosím, který soubory a jak je potřeba upravit...
0 x

rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod rsaf » 4 years ago

Tak pomáhej! Příspěvků tu máš pár, radu snad jedinou před 10ti lety a chceš, aby ti někdo pomohl něco veřejně upirátit?
0 x

loser
Příspěvky: 35
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod loser » 4 years ago

Nechci nic upiratit, nejde mi o navyseni licenci a pod... Chci jen aby sw, ktery jsem koupil, fungoval pokud mozno co nejdele...
0 x

TTcko
Příspěvky: 771
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod TTcko » 4 years ago

heh, no myslím že informací tu máš až příliš.
1 x

rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod rsaf » 4 years ago

loser píše:Nechci nic upiratit, nejde mi o navyseni licenci a pod... Chci jen aby sw, ktery jsem koupil, fungoval pokud mozno co nejdele...

Takže jsi si koupil jen půl systému pro 100 lidí, chceš si to přepnout na full pro 1000 lidí, ale upirátěné to nebude? Sýsovci se už snaží identifikovat a posílají trestní oznámení. A v nicku ti chybí jedno "o".
0 x

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 4 years ago

Když už tu pár jedinců řeší údajné pirátění ISPadmin4 tak by mě zajímalo, jestli vůbec někde je/bylo nějaké licenční ujednání mezi dodavatelem systému ISPa4 a uživatelem? Protože například já jsem nikdy nic takového neviděl, natož podepsal....
1 x

TTcko
Příspěvky: 771
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod TTcko » 4 years ago

Pintero píše:Když už tu pár jedinců řeší údajné pirátění ISPadmin4 tak by mě zajímalo, jestli vůbec někde je/bylo nějaké licenční ujednání mezi dodavatelem systému ISPa4 a uživatelem? Protože například já jsem nikdy nic takového neviděl, natož podepsal....


asi budeš trochu smutnej.. ale i když si nic nepodepsal, tak pořád platí autorský zákon :-)
0 x

melvi
Příspěvky: 158
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod melvi » 4 years ago

Když už si to někdo bude opravovat na koleně, tak se může hodit věděž že do ISPadmina4 je určitě více cest než login page a ssh.

1) v configu je hash nějakého superadmin hesla, k čemu to slouží, to nevím,preventivně bych to změnil.
2) zabezpečte si firewallem přístup, minimálně jeden php file je děravý natolik, že se dá stahovat bez přihlášení ze systému cokoliv na co má apache právo!!!
3 x