Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

program na automaticke vystavonie faktury

RADIUS, CAPsMAN, The Dude, AirControl, UniFi, Zabbix atd.
esquire
Příspěvky: 9
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

program na automaticke vystavonie faktury

Příspěvekod esquire » 4 years ago

Cauko,

viete mi poradit program/pripadne uctovnicky program na automaticke vystavovanie faktur kazdy mesiac pre zakaznikov a pripadne funkcia poslat na email / tlac. Pouzivame Omegu ,ale nie sme s nou spokojny a tuto funkciu neumoznuje😐.
dakujem za pomoc.
0 x

rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod rsaf » 4 years ago

iDoklad v cloudu (pro více dokladů asi placená verze), případně některý z mnoha systémů pro ISP. Tak nějak poloručně to umí i pohoda kde se na pár kliků vygenerují faktury podle vzoru vybraným zákazníkům z adresáře (tzn. jeden vzor=jeden tarif a lidi co mají ten tarif zařadit do jedné skupiny).
0 x

hol
Příspěvky: 883
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod hol » 4 years ago

jen doplním, že Pohoda to umí kombinací skupiny a kreditu. Do kreditu dáš výši platby, do skupiny způsob platby (měsíčně, ročně atp.). Vygeneruješ to pak v dávkách odpovídajících kombinaci těchto parametrů z příslušných vzorů. Faktury se ti pak propárují s výpisem z účtu na základě VS=číslo smlouvy nebo i dalších parametrů. Kdysi jsem s nimi na tom nastavení trochu spolupracoval. Dál se to už ale nedotáhlo, neměli zájem řešit detaily.
Výhoda je jasná. Jeden nástroj na účto i fakutraci bez nutnosti vazeb a exportů. Nevýhoda je, že to chce trochu zručnější účetní :)
0 x

rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod rsaf » 4 years ago

A taky na to myslet, že se to musí ve správný den vyklikat.
My třeba některé služby fakturuje 11. v měsíci předem na další měsíc aby platba dorazila do konce měsíce a my tak pro zákazníka nekoupili něco co on nám v životě nezaplatí...
0 x

jopo
Příspěvky: 280
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod jopo » 4 years ago

Ja som rozbehal ucrm, naimportoval klientov, nastavil sluzby a funguje to bez chyby, vystavuje, rozposiela a generuje na tlac. Hotove faktury uz len importujem uctovnicke.
0 x

luky.GTI
Příspěvky: 26
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod luky.GTI » 4 years ago

vlastni reseni :-) spojeni s FIO a pohodou
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 4 years ago

Flexibee plus modul automaticke fakturace ale je to cca 700 mesicne.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 4 years ago

cf-control
0 x