Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

ispadmin a sms brána

RADIUS, CAPsMAN, The Dude, AirControl, UniFi, Zabbix atd.
Tornado101
Příspěvky: 26
Registrován: 17 years ago

ispadmin a sms brána

Příspěvekod Tornado101 » 5 years ago

Ahoj lidi,
mohl by mi prosím někdo doporučit nějakou sms bránu pro ispadmina? Rád bych rozjel tuto službu, ale ze zařízení doporučovaných ispadminem se toho moc sehnat nedá, druhá věc je, že mám easygate, který tam mají napsaný, ale prostě rozjet nejde.
Moc prosím o nějakou zkušenost?
0 x

Tornado101
Příspěvky: 26
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Tornado101 » 5 years ago

Vážně nikdo nedoporučí?
0 x

mato1
Příspěvky: 947
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mato1 » 5 years ago

Tornado101 píše:Vážně nikdo nedoporučí?


www.ipfon.sk
0 x

trelowney
Příspěvky: 43
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod trelowney » 5 years ago

Pouzivame bez problemu
https://www.2n.cz/cs_CZ/produkty/teleko ... n-easygate

Rozchozeno dle navodu z wiki ispadminu.. Jedine,co nam blbne je,ze prichozi sms s diakritikou chodi zkomolene,ale to je spise o nejakem nastaveni znakove sady.

Pripojeno je to tusim standartne pres RS232.
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 5 years ago

Je otázka (neznám ispadmina), k čemu to vlastně chceš. Ty brány mají většinou jen jeden, nebo několik málo modulů a to prostě omezuje množství SMSek poslaných za určitý čas. Další problémy bývají v tom, že větší množství se nemusí líbit operátorovi, nebo že jsou divné doručenky.

Pro větší množství a garantovaná doručení (či pořádání "soutěží") je potřeba se poohlédnout po jiném řešení. Napadá mě např. sms-operator.cz - buď to využiješ jako službu (což si asi budeš muset naprogramovat, ale pro mě je geniální řešení doručenek), nebo to používáš jako prostý e-mail.
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.