Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

ISPadmin a účetnictví (export a import faktur a úhrad)

RADIUS, CAPsMAN, The Dude, AirControl, UniFi, Zabbix atd.
JiriVana.NET
Příspěvky: 6
Registrován: 12 years ago
Kontaktovat uživatele:

Re: ISPadmin a účetnictví (export a import faktur a úhrad)

Příspěvekod JiriVana.NET » 5 years ago

ahoj,
předně chci napsat, že tvrzení "ISPadmin" a "zaručeně funguje" jsou protiklady mě pobavilo a také je to svatá pravda a jediná jistota, kterou s ISPadminem máte.

Jinak přidám svou situaci: mám ISPadmina 10 let. Poslední cca 6 let máme FIO banku. Účetním softwarem je Pohoda. Dříve ta "základní", dnes Pohoda E1. Export faktur funguje, import do Pohody také. Účetní si s tím nějak rozumí a nečiní to potíže. Výpisy z banky pro Pohodu vyndávám z IB FIO ručně v ABO formátu a do Pohody lze importovat. Ovšem jednou za měsíc, ale to nevadí. Pro potřeby ISPadmina a úhrad faktur používám vysoce funkční propojení ISPAdmin <--API--> FIO banka a jsme v klidu.

Snad někomu tato informace pomůže.
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 5 years ago

Tak, tak, FIO je odzkoušená a možnost stáhnout soubor se všemi pohyby v několika formátech na PC je výborná (používám GPC). Pak už je to triviální věc udělat z něho textový soubor se sloupečky, kde je všechno. A s tím už přece nemůže mít žádný programátor problém to nasát do aplikace a napárovat. Tisíc nebo deset tisíc pohybů, měsíčně neo denně, je to úplně jedno. mpcz, 25.5.2018
0 x

thanui.linux
Příspěvky: 278
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod thanui.linux » 5 years ago

Možná je to jen paranoia, ale není zvláštní, že se o ISPadminu kladně vyjadřují lidé s minimem příspěvků? Má osobní zkušenost s ISPadminem je silně negativní. Ještě mám v živé paměti jak tlačili svůj FlowPro, což je dle mého názoru tunel na státní kasu jak prase a "ekluje" se mi už z principu.
0 x
-----------------------------------------------------------
RBcka i UBNT mají své přednosti - využívám obojí

ianek
Příspěvky: 134
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod ianek » 5 years ago

thanui.linux píše:Možná je to jen paranoia, ale není zvláštní, že se o ISPadminu kladně vyjadřují lidé s minimem příspěvků? Má osobní zkušenost s ISPadminem je silně negativní. Ještě mám v živé paměti jak tlačili svůj FlowPro, což je dle mého názoru tunel na státní kasu jak prase a "ekluje" se mi už z principu.


Tak teď zahájili tunel na kasy ISPiků. Nová verze za 20/měs. ;) bez lepší podpory ta je zvlášť.
0 x

MirrLc
Příspěvky: 21
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod MirrLc » 5 years ago

Máme admina 11let spárování vše funguje, ale příští rok jdeme jinam. Platit 40tácu za cloud system, kde pokud nezaplatíte tak se vše vypne. Jsou vyhozené prachy.
1 x

serif
Příspěvky: 1
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod serif » 5 years ago

Máte již vybrané alternativní řešení za ispadmina ? Jejich nová cenová politika je šílená...kdyby to bylo alespoň s podporou. Jinak co se týče předešlých příspěvků ....na něco máme kladné hodnocení, ale poslední dobou (cca 4 roky) je s nimi špatná řeč...Vše se pořád točí o přestavbě do frameworku a když chcete nějakou novou funkcionalitu, nebo opravu stávajících nedostatků, tak "chybí lidské zdroje". O podpoře IPV6, i podobě hloupého přiřazení do profilu, nemluvě.
0 x

zubodravec
Příspěvky: 832
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zubodravec » 5 years ago

Tohle je zadarmo, https://www.lms.org.pl/
serif píše:Máte již vybrané alternativní řešení za ispadmina ? Jejich nová cenová politika je šílená...kdyby to bylo alespoň s podporou. Jinak co se týče předešlých příspěvků ....na něco máme kladné hodnocení, ale poslední dobou (cca 4 roky) je s nimi špatná řeč...Vše se pořád točí o přestavbě do frameworku a když chcete nějakou novou funkcionalitu, nebo opravu stávajících nedostatků, tak "chybí lidské zdroje". O podpoře IPV6, i podobě hloupého přiřazení do profilu, nemluvě.
0 x