Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

jak dostat kontakty z CRM do mobilu s andoridem?

RADIUS, CAPsMAN, The Dude, AirControl, UniFi, Zabbix atd.
Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

jak dostat kontakty z CRM do mobilu s andoridem?

Příspěvekod okoun » 6 years ago

ahoj, již nějaký čas řeším jak lze co nejsnadněji dostat a synchronizovat kontakty s CRM do mobilu s androidem? jediná věc co mě napadla je pomocí google účtu pomocí google api nahrát z databáze kontakty, problém ovšem je ten že google api je tak složité a zamotané a bez dalších srágorek a frameworků se to na linux apache neobjede :( a to nemluvím o nastavení samotného api na google, no docela práce na dlouhé večery, neví někdo o něčem "normálním"?
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

hol
Příspěvky: 883
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod hol » 6 years ago

Asi ti to moc nepomuze, ale ja to delam exportem kontaktu do csv souboru a pak to rucne synchronizuju pres myphoneexplorer. Je to sice rucni prace, ale funguje to. Kontakty mam v telefonu lokalne, ve skupinach, nahravam dle potreby (1x mes).Zaroven si udelam rucni zalohu founu,fotek a tak. Aspon mi to nuti. Nechci se spolehat (jen) na google.

Pak jsem zkousel owncloud, ktery pouzivame na soubory. Ma na kontakty plugin. V testu ok, do provozu se to uz nejak nedostalo. Ono je hezky mit na vse sw nastroje, ale kdo to ma vse provozovat...je to pak sama rezie :(
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 6 years ago

díky ale ručně to určitě nechci, když přidám zákazníka do CRM tak aby se to za chvilku ukázalo i v mobilu :)
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 6 years ago

Donuť vývojáře k dodělání CardDAV (a CalDAV, když už).
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 6 years ago

jo takže se na server musí instalovat ptákovina jménem Bajkal aby se telefon mohl dotazovat, což není také úplně odlehčené řešení :(
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...