Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

ISPADMIN-neodosiela hromadne maily

RADIUS, CAPsMAN, The Dude, AirControl, UniFi, Zabbix atd.
M-TEC
Příspěvky: 3
Registrován: 16 years ago

ISPADMIN-neodosiela hromadne maily

Příspěvekod M-TEC » 7 years ago

Zdravim vsetkych, co este vydrzali u ISPADMINu, mam jeden problem. Po poslednom update mi nejde hromadne odosielanie faktur mailom. Chybova hlaska : Fatal error: Cannot redeclare addvattable() in /data/support/ispadmin/billing_print.php on line 21
Nevie niekto co by to mohlo byt za problem? Individualne mi maily posiela, v postovom servri problem nevidim, skusal som restart.

Dik za odpoved.
0 x

rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod rsaf » 7 years ago

Po upgrade na jakou verzi?
Jinak bych řekl, že to bude bug na straně ISPADMINa a kontaktoval bych s tím jejich support
0 x

M-TEC
Příspěvky: 3
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod M-TEC » 7 years ago

Upgradoval som na 4.26 beta 2, predvcerom mi ale dosla technicka podpora, je zaciatok mesiaca a potrebujem odoslat maily. Kym sa to vyfakturuje, zaplati a aktivuju mi ju na dalsi rok, potrva to par dni. Netvrdim, ze to musi byt na 100% upgradom, cistil som totiz zaznamy medzitym a upravoval aj hlavicku faktury, naposledy som hromadne maily posielal pred mesiacom, odvtedy sa nejake drobne zmeny robili, vratane upgradu. Tato funkcia sa vyuziva len 1x mesacne, tak neviem co sa mohlo stat.
0 x

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 7 years ago

Tvl, když už jsi ten betatester na ostré verzi, tak bys taky mohl mít neomezenou technickou podporu :joy:
https://wiki.ispadmin.eu/cz/changelog/ispadmin-4-26/4-26-beta3
1 x

M-TEC
Příspěvky: 3
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod M-TEC » 7 years ago

Tak toto potesi, upgrade sa neda uz bez podpory, musim downgrade :( Taketo zaplaty by mali byt bezplatne kua... Kazdopadne dik, ani som si to nevsimol, to museli dnes :D
0 x

rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod rsaf » 7 years ago

Oprava vyšla dnes, ráno tam ještě nebyla...

30. mi končí podpora, tak ještě na poslední chvíli udělám upgrade na nějakou betu... Super nápad! ;-)
0 x

georgee
Příspěvky: 42
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod georgee » 7 years ago

M-TEC píše:Tak toto potesi, upgrade sa neda uz bez podpory, musim downgrade :( Taketo zaplaty by mali byt bezplatne kua... Kazdopadne dik, ani som si to nevsimol, to museli dnes :D


Dej tam demo licenci pak ti pojede upgrade. Sice by to melo rvat ze jsi prekrocil limit u uzivatelu a routeru.
Kdyz, ale nepolezes na web stranky, ale udelas to v konzoli serveru, nakopirovat demo licenci udelat upgrade a pak vrati svoji, melo by ti to fungovat.
Kdysi jsem mel stejny problem, ale takto jsem to vyresil.
Ale nevim jestli ted to nemaji nejak opravene, jestl ito jeste pujde.


Uz nepouzivam ipsadmina, takze neotestuji.
1 x