Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Redmine

RADIUS, CAPsMAN, The Dude, AirControl, UniFi, Zabbix atd.
Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Redmine

Příspěvekod svestka » 7 years ago

používáte někdo RedMine.org? případně nějakou jeho mutaci?
rád bych zjistil zkušenosti, pokud to někdo používá jako ISP
díky
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

Uživatelský avatar
Myghael
Příspěvky: 1309
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Myghael » 7 years ago

Používáme redmine na vlastním serveru, jako jediný a největší problém se ukázal lidský faktor, když se spěchá a někdo zapomene něco vyplnit. :grinning:
0 x
Si vis pacem, para bellum.

MikroTik, UBNT, Cisco, TP-Link... rozhoduje vhodnost toho či onoho pro konkrétní použití, ne jaké logo nalepili v Číně na krabici. Na tomto fóru vystupuji jen a pouze sám za sebe.

zubodravec
Příspěvky: 832
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zubodravec » 7 years ago

Pouzivame pro projekci, programovani.
Ne pro rizeni zametsnancu a vedeni ticketu.

svestka píše:používáte někdo RedMine.org? případně nějakou jeho mutaci?
rád bych zjistil zkušenosti, pokud to někdo používá jako ISP
díky
0 x

whiteagle
Příspěvky: 99
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod whiteagle » 7 years ago

Ahoj, my redmine mame, docela bych byl rad, kdyby se s nekym spolecne daly resit problemy tykajici se tohoto systemu.
V.
0 x

Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 7 years ago

whiteagle píše:Ahoj, my redmine mame, docela bych byl rad, kdyby se s nekym spolecne daly resit problemy tykajici se tohoto systemu.
V.


vážně nad tím uvažujeme, ale rád bych to viděl v praxi, na živých datech. teď používáme úkoly a kalendář od google, ale není to ono. nebudete někdo, kdo ho používáte jako "úkolovních pro techniky" teď v Olomouci? Původně jsem jet nechtěl, ale tohle by můj názor změnilo, pokud by tam někdo takový byl a dovolil mi nakouknout
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

Tirus
Příspěvky: 9
Registrován: 10 years ago

Příspěvekod Tirus » 6 years ago

Používáme komerční nadstavbu EasyProject. Využíváme to na projektové řízení, zároveň řízení kapacit a také na tickety ze supportu. EasyProject by měl mít jen jinou grafiku a pár modulů oproti Redmine
0 x

Uživatelský avatar
suk
Příspěvky: 17
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod suk » 6 years ago

Do dubna jsem 4 roky s Redmine žil v pozici ředitele/projekťáka/accounta. Stála na něm celá firma (webdesignéřina), ve špičce +- 50 lidí. Základ byl čistý RM s drobnými interními modifikacemi + moduly od redmineup.com- Takže zkušenosti mám docela živé a rád předám a cokoliv proberu.
0 x