Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Elektronizace dokumentů

RADIUS, CAPsMAN, The Dude, AirControl, UniFi, Zabbix atd.
lvacek
Příspěvky: 114
Registrován: 15 years ago

Elektronizace dokumentů

Příspěvekod lvacek » 7 years ago

Chtěl bych se zeptat, jestli máte nějak efektivně vyřešenou elektronizaci dokumentů.

V současné době mají technici v k dispozici předtištěné formuláře kde zaznamenají provedený úkon u zákazníka. "předávací protokol" Zákazník to musí podepsat. Dokument předávají asistentce která vytvoří navazující dokumenty dle potřeby (faktury, smluvy atd..) Často se stane, že zákazník přijde na firmu že má podepsat třeba dodatek ke smlouvě nebo něco platit, ale asistentka nemá ještě předávací protokol v ruce. Technik ho nepředá atd.....


Líbilo by se mi, kdyby technik vyplnil protokol třeba na notebooku a zákazník by to hned podepsal buď na podpisovém tabletu připojeném k notebooku nebo bych v nejhorším koupil třeba tablety s PEN. Legislativně jsem zjistil, že takovýto podpis má dokonce větší váhu, nežli neověření podpis na papír. Ušetřily bychom tím papír, čas a zefektivnily některé procesy. Oslovil jsem dvě firmy, které jsem našel na internetu s poptávkou na nějaké řešení, ale 14 dnů se ani neráčily reagovat.

Jak řešíte tyto procesy. Máte nějaké efektivní řešení ? Třeba i komerční pokud to není za statisíce.
0 x