Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

vyber switche s poe

RADIUS, CAPsMAN, The Dude, AirControl, UniFi, Zabbix atd.
kutil_1
Příspěvky: 1
Registrován: 9 years ago

vyber switche s poe

Příspěvekod kutil_1 » 9 years ago

Zdravim,

obracim se na Vas s prosbou o radu, jaky vybrat sw.

Potreboval bych aby se dal napajet 48V misto 230V, mel aktivni poe na 24V (802.3at/802.3af). Idealne kdyby mel 48 portu, minimum je 24 portu a sel pres nej pustit gigabit.

Rad bych nahradil v racku 3x poe listu, vyvazovaci pasky a dva dell 6224 switche. Na konci lan kablu jsou prevazne RB4xx RB600 a RB9xx.

Ted jen doufam, ze ty RB to poe zvladne napajet a neco takoveho existuje.

Nikde jsem zatim na nic nenarazil, budu opravdu nesmirne vdecny za kazdou radu.

V racku je Flatpack se sadou baterii pro MW, rad bych vse predelal na tuto zalohu a odstranil stare UPSky.
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod ludvik » 9 years ago

Málokterý bude mít kombinaci pasivní/aktivní POE. Myslím, že existuje jen jeden - Ubiquiti. O napájení 48V mám své pochybnosti, podle mě nic takového existovat nebude. Mýlit se mohu ovšem v obou případech.
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

helapc
Příspěvky: 1012
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod helapc » 9 years ago

Podle mě je problém hlavně těch 24V.
Tohle používáme:
Switch 48 port Netgear GS748 TP PoE
Switch 48 port HP E4500 PoE ten můžeš napájet 48V. (Můžu dát kontakt na ceny okolo 10k.)
0 x