Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

invalid OID

RADIUS, CAPsMAN, The Dude, AirControl, UniFi, Zabbix atd.
dvorakj
Příspěvky: 13
Registrován: 10 years ago

invalid OID

Příspěvekod dvorakj » 9 years ago

ahojte, mam prosim dotaz, kdyz se prihlasuji na The Dude, ktery bezi jako server na 850GX2, tak se mi nezobrazuje text u jmen.
pokud zapnu server jako localhost, je vse v poradku. nevite nekdo nahodou, cim to je? provoz na FW povolen
viz obrazek. hlasi to take pri podrzeni mysi na ikonu zarizeni ivalid OID u vsech polozek. vim, ze to nejak souvisi s SNMP, ale nejak se mi nedari to dat dohromady.
dude ver.3.6, packages ver.6.24
Přílohy
screen.jpg
screen.jpg (146.61 KiB) Zobrazeno 1888 x
0 x

pasl
Příspěvky: 6
Registrován: 10 years ago

Příspěvekod pasl » 9 years ago

Co pamatuju tak na PPC balík už halucinoval na RB 600(A) a RB800 jsem to už pro jistotu ani nezkoušel.
Nakonec to vyhrál aušus eee 1000H a jeho atom tuším 290N s malou úpravou paměti na 2GB.
0 x

dvorakj
Příspěvky: 13
Registrován: 10 years ago

Příspěvekod dvorakj » 9 years ago

diky. na te nove beta verzi se na ten MK jako server pro jistotu vubec nepripojim:-), tam je nejaka chyba v tom programu asi, jede jen verze 3.6
0 x

jarda.jezek
Příspěvky: 220
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod jarda.jezek » 9 years ago

Ta nová beta je stará jak metuzalem . Navíc mikrotik dávno odvolal funkčnost Dude v ros. Dude funguje dobře jen ve Windows.
0 x