Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Jak nastavit jednoduse statistiku prenosu pro kazdou IP ?

RADIUS, CAPsMAN, The Dude, AirControl, UniFi, Zabbix atd.
viktorinek
Příspěvky: 5
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Jak nastavit jednoduse statistiku prenosu pro kazdou IP ?

Příspěvekod viktorinek » 17 years ago

Zdravim vsechny,

vede se tu vsude na netu jak nastavit vycitani a ukladani statistiky prenosu pro IP adresy, ale z tech vsech informaci, neni nikde napsane, jak to udelat co nejjednoduseji, kazdy pise uplne neco jine, kdyz to tak udelam, tak to stejne nefunguje. jak kazdy program nastavit nikde neni a kdyz je, tak to nefunguje nebo je to chaoticky napsane. kam co ulozit, napsat, nastavit atd. mam routerboard, na win jsem zkusil PRTG, MRTG, cacti, dude, ale nic nejede. v pc mam win xp, apache, php, mysql, perl, rrdtool.

muze mi nekdo prosim vas poradit, jak nastavit win xp, abych videl statistiku jednotlivych ip adres ?

nepotrebuju grafy, ale hlavne at to vidim jako udaje prijate odeslane.
uz si s tim nevim rady.

opravdu si s tim uz nevim rady. uvitam jakekoli informace.
a pokud me nekdo povazuje za blba, tak ten se hlasit nemusi, ten me nezajima.

dekuji a pekny den
0 x

pepulis
Příspěvky: 1418
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod pepulis » 17 years ago

viktorinek píše:Zdravim vsechny,

vede se tu vsude na netu jak nastavit vycitani a ukladani statistiky prenosu pro IP adresy, ale z tech vsech informaci, neni nikde napsane, jak to udelat co nejjednoduseji, kazdy pise uplne neco jine, kdyz to tak udelam, tak to stejne nefunguje. jak kazdy program nastavit nikde neni a kdyz je, tak to nefunguje nebo je to chaoticky napsane. kam co ulozit, napsat, nastavit atd. mam routerboard, na win jsem zkusil PRTG, MRTG, cacti, dude, ale nic nejede. v pc mam win xp, apache, php, mysql, perl, rrdtool.

muze mi nekdo prosim vas poradit, jak nastavit win xp, abych videl statistiku jednotlivych ip adres ?

nepotrebuju grafy, ale hlavne at to vidim jako udaje prijate odeslane.
uz si s tim nevim rady.

opravdu si s tim uz nevim rady. uvitam jakekoli informace.
a pokud me nekdo povazuje za blba, tak ten se hlasit nemusi, ten me nezajima.

dekuji a pekny den


No je to uz o jeden nebo o dva clanky nize uvedene. Pouzit jiz vytvorene skripty, ale ty jedou jen pod linuxem. Popr. i je nejak (asi) upravit pod win. Na sledoani statistik apod. vazne win nejsou moc vhodne. Rada SW je trial a po urcite dobe prestavaji monitorovat. Prechod na linux (debian) je, i kdyz se to nemusi zdat, docela banalni vec. Naucit se s nim zaklady a ruzne nastavovani je otazka mesice +-.
0 x