Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

dude na win xp začalo z ničeho nic padat

RADIUS, CAPsMAN, The Dude, AirControl, UniFi, Zabbix atd.
Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

dude na win xp začalo z ničeho nic padat

Příspěvekod okoun » 10 years ago

z ničeho nič mi najednou začalo cca 2x do týdne padat dude server na win xp. vždy to tam chodilo dobře. nevím jestli může být na vině málo ram 1,5GB či jak dude furt roste nevím. při pádu mi to žádnou hlášku nehodí, stačí jen službu dude ukončit a znovu nahodit nebo resetovat pecko. nevíte o nějakém logsouboru kde by se dalo vyčíst proč dude padá?
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 10 years ago

tak jsem zjistil že stále stoupá a stoupá hodnota stránkovacího souboru až cca na 3,4GB a potom to hupsne, když službu zastavím a znovu zapnu tak je stránkovací soubor zpět na 800MB, proč se to ale děje to netuším...
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 10 years ago

problém v systému win XP, po reinstalci to jede good..
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...