❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Nanobeam a zmena vykonu
-
domaci
- Příspěvky: 48
- Registrován: 12 years ago
Nanobeam a zmena vykonu
Dnes jsem potreboval nakonfigurovat novy NBE-M5-16 ale vystupni vykon je zafixovany a nejde zmenit. Mel jsem zalohu nastaveni sice z jiné verze Airos a po nahrani se mi volba vystupniho vykonu odblokovala ale jak se to da odstranit? Zmenou země nebo je na to nejaky trik?
0 x
-
wifi-pc
- Příspěvky: 19
- Registrován: 12 years ago
Jde to!
1. V advance zaskrtnout Installer EIRP Control
2. Ve Wireless odskrtnout Auto Adjust to EIRP Limit
1. V advance zaskrtnout Installer EIRP Control
2. Ve Wireless odskrtnout Auto Adjust to EIRP Limit
0 x