Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Spolehlivá firma na kamery někde mezi Ústí, Prahou, Chomutovem

Diskuze k problematice chytrých domácností, termostaty, měřiče spotřeby, senzory, EZS, kamerové systémy atd.
Uživatelský avatar
Behemot
Příspěvky: 175
Registrován: 8 years ago
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolehlivá firma na kamery někde mezi Ústí, Prahou, Chomutovem

Příspěvekod Behemot » 7 years ago

Jsou řekněme mezi potenciálními kandidáty. Eště příležitostně zkusim vobvolat tamto dialog Majerčík.
0 x
Špičkové elektrolytické kondenzátory; akumulátory; baterie; repasované UPS lepší než nové; zdroje; mikrospínače aj.

Kysa
Příspěvky: 415
Registrován: 10 years ago

Příspěvekod Kysa » 7 years ago

Jasný, čekals asi větší zástup firem :) Jen jsem si říkal, že to byla jedna z mála odpovědí, která opravdu reagovala na tvůj dotaz........
0 x
Petr Krist

Uživatelský avatar
Behemot
Příspěvky: 175
Registrován: 8 years ago
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Behemot » 7 years ago

Tak to je jenom jedna z věcí, další podmínky nebudu rozhlašovat veřejně :wink:
0 x
Špičkové elektrolytické kondenzátory; akumulátory; baterie; repasované UPS lepší než nové; zdroje; mikrospínače aj.

JanS
Příspěvky: 2
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod JanS » 7 years ago

Pokud hledáte jednoduchý systém bez drátů, který si zvládnete nainstalovat sám, zkuste bezpečností kamery Ring Stickup Cam, napájejí se z vestavěné dobíjecí baterie (lze dobíjet ze solárního panelu), snadno si je nainstalujete sám, více informací na www.ringshop.cz nebo zde na dotaz.
0 x

Uživatelský avatar
Behemot
Příspěvky: 175
Registrován: 8 years ago
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Behemot » 7 years ago

Nehledám, když už jsem zákazníka přesvědčil na metaliku kvůli spolehlivosti, tak tam fakt nedám eště na baterky. To jako fakt, pak to lézt měnit někam do výšky druhýho patra? :lol:
0 x
Špičkové elektrolytické kondenzátory; akumulátory; baterie; repasované UPS lepší než nové; zdroje; mikrospínače aj.

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 7 years ago

Jsi moc podrobností neřekl, o něčem i prohlašuješ, že jsou tajné. Tak se nediv, že ti bude každý nabízet něco, co sám uzná za vhodné a tobě to poleze na nervy ... Ne každý ví, že ti hw není úplně cizí.
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

Uživatelský avatar
Behemot
Příspěvky: 175
Registrován: 8 years ago
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Behemot » 7 years ago

No, v normální době lidi nabízeli to, co sem chtěl. Dneska je holt doba nová, tak mi každej bez uzardění sere šrot kterej nikdo nechce. :roll:

Jinak pokud umíte číst, hledám dodavatele, co se tam bude instalovat se bude řešit s ním. Tak co tady do prkna furt trolíte?
0 x
Špičkové elektrolytické kondenzátory; akumulátory; baterie; repasované UPS lepší než nové; zdroje; mikrospínače aj.

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 7 years ago

a) jsme trollové ... Já to mám jak v podpisu, tak potvrzené zdejším adminem.
b) ISP fórum ... řeší se tu problémy, vyměňují zkušenosti. Ber to jako nemoc z povolání. Není to B2B portál ...

Kromě toho, na to, že něco po ostatních chceš, tak jsi poměrně sprostý a nepříjemný.
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

Uživatelský avatar
Behemot
Příspěvky: 175
Registrován: 8 years ago
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Behemot » 7 years ago

Dyž jsou k věci asi tři posty ze dvou stránek, tak mě to krapet irituje.

Já vím že lidi maj tendence být chytří jak rádio…no, potkávám to na celým světě a pořád nevycházím z údivu. Nejak prostě nejsem s to pobrat, že se zeptám na x a dostávám pravidelně odpovědi na a, b, c, d, e…u, v, w, y, z. :roll: Ale jistě, dneska je ta moderní doba, takže problém bude určitě ve mě :lol:
0 x
Špičkové elektrolytické kondenzátory; akumulátory; baterie; repasované UPS lepší než nové; zdroje; mikrospínače aj.

Kmotrik
Příspěvky: 124
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Kmotrik » 7 years ago

trochu zkušeností:

Grape dělá práci pěkně, ale mě to příjde trošku overkill - potkávám se s jejich prací dost často experiment udělali moc pěkně včetně kompletního zasíťování - za to klobouk dolu.

Dialog line - dělali nám kamerový systém na škole kde dělám externě a jejich práce se mi nelíbí - kabely natahaný jak se zachtělo, lišta žádná, indoor utp omotaný bílou izolačkou aby nebylo vidět, poe do kamer bastlený na koleni na místě. Když jsem měl námitky - bylo slíbeno že to předělají ale nic.
Možná je to tím že jsme městská organizace a nekáplo jim z toho tolik protože na soukromých zakázkách se napakujou víc.

osobně můžu doporučit firmu FLIT - dělají komplexní správu sítě a k tomu i kameráky. Jsou schopni se domluvit a navrhnout řešení na klíč. Jsou to přímo Chomutováci.

Michal
0 x

Uživatelský avatar
Behemot
Příspěvky: 175
Registrován: 8 years ago
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Behemot » 7 years ago

Paráda, díky, toto jsou informace k věci :!:
0 x
Špičkové elektrolytické kondenzátory; akumulátory; baterie; repasované UPS lepší než nové; zdroje; mikrospínače aj.

Uživatelský avatar
frito
Příspěvky: 338
Registrován: 15 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod frito » 7 years ago

Behemot píše:Už máte založenou novou církev? Jak se zdá, tak církev autsórcing je mrtvá, teď je nová a lepší - klaud.

To bych já i zákazník musel být ultravylízanej dement, abych posílal (docela citlivý) data někam do análu a spolíhal se na to…vyjádřil jsem se dost jasně?


Netuším jak tvůj zákazník ale ty asi budeš!
Nešlo by se chovat trošku slušně?
Honza
0 x
Jsme malý ISP, ale snažíme se svou práci dělat co nejlépe to jde ;-)
http://www.lajsiNET.cz/ - Horní Slavkov
Jan Leisner e-mail: leisner@LajsiNET.cz