Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Dodavatel Hikvision

Diskuze k problematice chytrých domácností, termostaty, měřiče spotřeby, senzory, EZS, kamerové systémy atd.
rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Re: Dodavatel Hikvision

Příspěvekod rsaf » 6 years ago

Prodejců je několik, po prosté registraci (a případně pár telefonech) je u všech cena v podstatě stejná. Pokud chci cenu lepší, je je potřeb distributora poptat a občas se dá dostat ještě o nějaké procento níže, ten rozdíl je ale většinou zanedbatelný...
0 x

Shorty1
Příspěvky: 2
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod Shorty1 » 6 years ago

Ahoj, na jakou cenu se můžete dostat u HikVision ​DS-2CD2020F-I? Po přihlášení do eshopu Discomp mi to ukazuje cenu stále stejnou jak před přihlášením. Díky Petr
0 x

rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod rsaf » 6 years ago

To je dobře.
0 x

Shorty1
Příspěvky: 2
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod Shorty1 » 6 years ago

Protože tam tu cenu 2.500 bez DPH nemají zrovna moc výhodnou :(
0 x

tomasik
Příspěvky: 103
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod tomasik » 6 years ago

1715,- bez - VIAKOM

Shorty1 píše:Protože tam tu cenu 2.500 bez DPH nemají zrovna moc výhodnou :(
0 x

Le_Ze
Příspěvky: 41
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Le_Ze » 5 years ago

Zdravím Vás
By mně zajimalo, jaka je životnost toho CMOS čipu v těchto kamerach?

Řešil už někdo IR přisvit?
https://www.aliexpress.com/premium/ir-b ... isViewCP=y
0 x

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 4 years ago

Dotaz, kdo máte hikvision nvr. Funguje vám aktuálně sledování kamer přes web na normálních aktuálních prohlížečích? Chrome, Firefox.... Diky
0 x

Uživatelský avatar
sub_zero
Příspěvky: 1741
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sub_zero » 4 years ago

basty píše:Dotaz, kdo máte hikvision nvr. Funguje vám aktuálně sledování kamer přes web na normálních aktuálních prohlížečích? Chrome, Firefox.... Diky


Ne. Jen IE
0 x
Říkáš-li, že něco nejde, znamená to, že to neumíš.

Jirka Lazorčák

PS: Ta fotka je stará, už mám +15kilo..

Ladik
Příspěvky: 1390
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Ladik » 4 years ago

Nefunguje, i když vydali fw bez pluginu (jen pro novější řady max 3 roky staré), takže stále jen IE :-(
V novém už není potřeba instalovat plugin, ale Chrome to stejně nenačte :-(
0 x

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 4 years ago

Posrany kameraky. No a když dodavate nějaký kameraky tak to řešíte? Existuje nějaká alternativa hiku kde by to fungovalo? A bude to mít podobné fce a parametry s podobnou cenou?
0 x

placek.milan
Příspěvky: 286
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod placek.milan » 4 years ago

basty píše:Posrany kameraky. No a když dodavate nějaký kameraky tak to řešíte? Existuje nějaká alternativa hiku kde by to fungovalo? A bude to mít podobné fce a parametry s podobnou cenou?


Ubnt? Používám jich desítky, jak s originálním nvr, tak na vlastním hw. Ještě jsem během 3 let neřešil nějaký problém.
1 x

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 4 years ago

Umí onvif?

UNV má už někdo vyzkoušeno z discompu?
0 x

Uživatelský avatar
sub_zero
Příspěvky: 1741
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sub_zero » 4 years ago

placek.milan píše:
basty píše:Posrany kameraky. No a když dodavate nějaký kameraky tak to řešíte? Existuje nějaká alternativa hiku kde by to fungovalo? A bude to mít podobné fce a parametry s podobnou cenou?


Ubnt? Používám jich desítky, jak s originálním nvr, tak na vlastním hw. Ještě jsem během 3 let neřešil nějaký problém.


jako vážně? Vždyt to umí jen FHD rozližešení. To je úplně k smíchu dnes.. Běžně se dnes montují 2K-4K kamery
0 x
Říkáš-li, že něco nejde, znamená to, že to neumíš.

Jirka Lazorčák

PS: Ta fotka je stará, už mám +15kilo..

Petr Bačina
Příspěvky: 1361
Registrován: 9 years ago
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr Bačina » 4 years ago

Když montujeme kamerový systém, tak buď mají přímo monitor k NVRku, nebo iVMS buď v PC nebo na telefonu. Jednoduché funkční, na PC to trochu víc žere výkon, ale to už dneska není tak úplně problém. Proč tam lézt přes prohlížeč? To maximálně na konfiguraci a ta se udělá jen jednou a potom už není potřeba do toho lézt.

Edit: jen tak pro info: 6x 8Mpix Hikvision se zapnutým H265+, nejvyšší kvalita, variabilní tok, 20fps a za 54 dní nepřetržitého záznamu necelé 2TB. Naprosto perfektní záležitost.

nvr.JPG
nvr.JPG (22.68 KiB) Zobrazeno 2873 x
Naposledy upravil(a) Petr Bačina dne 30 Oct 2019 22:00, celkem upraveno 1 x.
0 x

Ladik
Příspěvky: 1390
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Ladik » 4 years ago

Web rozhraní mne sice štve, ale mají apku i do Windows, Macu a mobilu a všechny jedou skvěle.
0 x