Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

IP tv bez stb

Problematika videa na IP sítích.
Mufii
Příspěvky: 3
Registrován: 5 years ago

IP tv bez stb

Příspěvekod Mufii » 5 years ago

Ahoj,
Chci se zeptat, budu pořizovat IP tv na 2 televize, nejspíš půjdu do kuki, chci se ale zeptat, mám telku Samsung a Kuki má i svoji appku takže nepotřebuji žádný set top box ale zase když mám set-top box tak mi IP tv naskočí hned jak ovladačem zapnu tv.
Kdežto když bych jel přes aplikaci tak musím nejdřív otevřít Smart hub, spustit appku a teprve potom můžu koukat na telku. Jde mi o to že se mi nechce platit měsíční poplatky za 2 set top boxy když to jde i bez nich, ale zase bych rád sledoval telku hned jak ji zapnu.
Dokážete mi nějak poradit nebo něco doporučit? Děkuji
0 x

danno1771
Příspěvky: 48
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod danno1771 » 5 years ago

Nevypínaj telku a máš po probléme :joy:
1 x

kaddy
Příspěvky: 96
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kaddy » 5 years ago

Mufii píše:Ahoj,
Chci se zeptat, budu pořizovat IP tv na 2 televize, nejspíš půjdu do kuki, chci se ale zeptat, mám telku Samsung a Kuki má i svoji appku takže nepotřebuji žádný set top box ale zase když mám set-top box tak mi IP tv naskočí hned jak ovladačem zapnu tv.
Kdežto když bych jel přes aplikaci tak musím nejdřív otevřít Smart hub, spustit appku a teprve potom můžu koukat na telku. Jde mi o to že se mi nechce platit měsíční poplatky za 2 set top boxy když to jde i bez nich, ale zase bych rád sledoval telku hned jak ji zapnu.
Dokážete mi nějak poradit nebo něco doporučit? Děkuji


Pokud máš novej Samsung s Tizenem tak ti IPTV naskočí taky hned přes apku, používáme tedy jinou IPTV ale je jedno. U staršího Samsungu to byla věčnost (aplikace startovala).
1 x

Mufii
Příspěvky: 3
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod Mufii » 5 years ago

kaddy píše:
Mufii píše:Ahoj,
Chci se zeptat, budu pořizovat IP tv na 2 televize, nejspíš půjdu do kuki, chci se ale zeptat, mám telku Samsung a Kuki má i svoji appku takže nepotřebuji žádný set top box ale zase když mám set-top box tak mi IP tv naskočí hned jak ovladačem zapnu tv.
Kdežto když bych jel přes aplikaci tak musím nejdřív otevřít Smart hub, spustit appku a teprve potom můžu koukat na telku. Jde mi o to že se mi nechce platit měsíční poplatky za 2 set top boxy když to jde i bez nich, ale zase bych rád sledoval telku hned jak ji zapnu.
Dokážete mi nějak poradit nebo něco doporučit? Děkuji


Pokud máš novej Samsung s Tizenem tak ti IPTV naskočí taky hned přes apku, používáme tedy jinou IPTV ale je jedno. U staršího Samsungu to byla věčnost (aplikace startovala).


No jednu telku mám novou, ale druhá je starší a mám stahlou appku Kuki ale nevím jestli to jde, případně jak nastavit aby se aplikace automaticky spouštěla? Případně kdyby to nešlo, jde to nějak externím set-top boxem který bych si koupil jednorázově a nastavit tak? Díky
0 x