Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

O2 TV Sport

Problematika videa na IP sítích.
Kaja
Příspěvky: 371
Registrován: 18 years ago

O2 TV Sport

Příspěvekod Kaja » 5 years ago

Ma nektery z IPTV operatoru (SledovaniTV, 4NET.TV, KUKI, ........) dohodnuto s O2 prebirani jejich O2TVSport?
Nebo to ma nekdo alespon v planu?
Nebo resi alespon na svych Settopboxech zobrazovani pudodniho streamu "O2 TV Sport Pack online" s tim, ze jeho platbu si musi zakaznik resit s O2 sam.

Rekl bych ze existence O2 TV Sport je jedinym duvodem proc v nasich sitich silne narusta trafic O2TV.
Opravdu si zadny jiny IPTV operatot nedokaze nasmlouvat jeji prebirani (byt za stejnou cenu jako je maloobchodni "O2 TV Sport Pack online")?

K.
0 x

Sidi
Příspěvky: 510
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod Sidi » 5 years ago

Já mám takový tušení, že O2 nemá zájem.

Proč by se vzdala jediného důvodu k tomu, aby lidi přecházeli na O2TV, když jim s O2TV dostatečně "agresivní" obchoďák dokáže vecpat dalších x služeb, které nepotřebují?
0 x

Zsir
Příspěvky: 80
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Zsir » 5 years ago

O2 nikomu nic neprodá a má to dokonce myslim do roku 2021.

Sotva se domluvil T-mobile s Digi na sportech.

Na druhou stranu pokud by jeden operátor měl všechny možný pořady, tak lidi by to kupovali ještě víc, protože za 400 Kč by dostal všechny možný sporty :) Takže nárůst IPTV by byl ještě větší.
0 x

hlavva
Příspěvky: 115
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod hlavva » 5 years ago

Je to škoda no,všechny pořady v jedné službě jedině přímo od o2 nebo nelegální reshare.
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 5 years ago

Je to holt smůla že to takto je. Dnes taky jeden zákazník že má O2TV ale na našem internetu se mu HD sporty sekají. Samozřejmě má ten nejnižší tarif a zvednout si ho nechce
0 x

helapc
Příspěvky: 1012
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod helapc » 5 years ago

V tomto příspěvku je odpověď na tvé příspěvky ve vláknu "Síťová neutralita"
Lidi neradi mění nízký paušál za vyšší a argumenty, že jim kvůli tomu něco nejde, berou jako vydírání.
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 5 years ago

helapc píše:V tomto příspěvku je odpověď na tvé příspěvky ve vláknu "Síťová neutralita"
Lidi neradi mění nízký paušál za vyšší a argumenty, že jim kvůli tomu něco nejde, berou jako vydírání.

Přesně :) ale zase na druhou stranu jim nikdo tento tarif nedoporučoval ke službě IPTV kterou jim dodává třetí strana
0 x

avalonboy
Příspěvky: 2
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod avalonboy » 5 years ago

Ahoj hledam nejaku iptv kde je o2 tv pripadne digisport v nejakom balicku. je mi jedno aky zdroj to je. piste mi do zprav prosim. najlepsie do kodi
0 x

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 5 years ago

Pokud se bavime o legalnich moznostech, tak o2 sport jen na iptv od o2.
0 x

pepulis
Příspěvky: 1418
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod pepulis » 5 years ago

DarkLogic píše:Pokud se bavime o legalnich moznostech, tak o2 sport jen na iptv od o2.


Existuje i nejaka jina moznost? Balicek O2TV mam (nekolikrat jsem zde na foru hodnotil jejich sluzby), na dvou TV, vse platim, jen bych ji rad pripojil obcas na treti TV a nechce se i prenaset settopbox. Jde to nejak napr. pres Kodi? Pokud je muj dodaz drzost, tak ho klidne smazte.
0 x

vendy21
Příspěvky: 16
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod vendy21 » 5 years ago

Již týden řeší O2 Guru problém s přihlášením na stranky O2TV sport který si platím. Problem byl již v prosinci, to oprava trvala tyden. Bylo mě doporučeno, poněvadž skutečne je nejaky problem u nich(přizali) abych zrušil platby a zaregistroval se znovu na jiný mail. Na toto jsem nepřistoupil, vzhledem k tomu že se to děje i u jiných učtů předplatitelů(nekteří přátelé hlásí stejný problém jen nemaj silu toto řešit).Také jsem zjistil, že účty které jsou již odhlášené vesele fungují dál. Ultra HD moloch !! Zvažuji co dál a stále čekám na odezvu. Jinako na platby muj email neztratili
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 5 years ago

znamy v lete zaplatil symbolika 1kc na mesicni test O2 Sport, po 29 dnech zruseno povoleni strhavat beznych 199kc. Dodnes mu to frci a z karty neodesla ani koruna do O2 :grinning: takze bordel tam maji a asi ne maly... ale co uz, on je happy a voto jde.
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

josef_novak
Příspěvky: 19
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod josef_novak » 5 years ago

pepulis píše:Jde to nejak napr. pres Kodi?

Ano, existuje doplněk O2TVKODI.
0 x

Dacesilian
Příspěvky: 83
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod Dacesilian » 5 years ago

pcwifi píše: takze bordel tam maji a asi ne maly... ale co uz, on je happy a voto jde.

Pak přijde dopis, že dluží za XY měsíců a exekuční náklady tolik a tolik, neriskoval bych.
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 5 years ago

nemuze dluzit kdyz ma odhlasenou kreditni kartu / v podstate zrusenou sluzbu ( onu ji nijak ani zrusit nelze), ta by tedy nemela jet kdyz se do ni prihlasi ale ona jede. Neresi, neprepina, kouka dokud to jde.
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))