Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Tarboosh TV

Problematika videa na IP sítích.
DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Tarboosh TV

Příspěvekod DarkLogic » 5 years ago

Znáte IPTV Tarboosh TV https://www.tarbooshtv.com ? Ukazoval mi to jeden náš arabský zákazník, který to používá. Je tam přes 4000 kanálů z celého světa, vč. českých i prémiových jako HBO apod. Není potřeba STB, stačí appka do smart TV. A celé to stojí jen 11 dolarů měsíčně.

Akorát vzhledem k ceně to podle mě nemůže být legální, ale zákazníků budou mít zřejmě dost.
0 x

Petr Bačina
Příspěvky: 1361
Registrován: 9 years ago
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr Bačina » 5 years ago

Takových je... stačí si objednat android box z ebay a dorazí ti to s tolika předinstalovanými aplikacemi na pirátské IPTV, že bude valit bulvy.
0 x

hlavva
Příspěvky: 115
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod hlavva » 5 years ago

Každá druhá cardshare má i iptv. Když je to moc levné tak to smrdí.
Naposledy upravil(a) hlavva dne 03 Nov 2018 14:07, celkem upraveno 1 x.
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 5 years ago

Jen pro info co je tam z Českých?
0 x

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 5 years ago

Po jednotlivych stanicich jsem to nezkoumal, ale ty vyznamne ceske stanice tam urcite byly. Vim akorat, ze tam zatim nebylo CT D, coz tomu zakaznikovi chybelo (maji male deti).

A neni tam zrejme funkce zpetneho sledovani. Ono v takovem mnozstvi svetovych kanalu by to pro takovou sluzbu bylo asi velke sousto technicky zajistit.
0 x

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 5 years ago

Ale překvapuje mě, že appka je na oficiálních app storech. Čekal bych, že by se tam neměly objevovat aplikace, které jedou v něčem nelegálním.
0 x

hlavva
Příspěvky: 115
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod hlavva » 5 years ago

DarkLogic píše:Ale překvapuje mě, že appka je na oficiálních app storech. Čekal bych, že by se tam neměly objevovat aplikace, které jedou v něčem nelegálním.


Třeba jako kodi?

Mají postavenou smlouvu úplně stejně. Po stažení aplikace se přihlásíte.
0 x

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 5 years ago

Tak Kodi je trochu něco jiného, pokud vím.
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 5 years ago

DarkLogic píše:Ale překvapuje mě, že appka je na oficiálních app storech. Čekal bych, že by se tam neměly objevovat aplikace, které jedou v něčem nelegálním.


To mě tady překvapuje. Tady se řeší aby náhodou nešly Slovenské programy v ČR. Nova s Primou vymýšlí jak zakázat přetáčení reklam.
A na storu je aplikace za 11doláčů která má 4000 programů. Předpokládám že jsou v tom zahrnuty všechny licenční poplatky :-D
0 x