Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Live stream

Problematika videa na IP sítích.
aqart
Příspěvky: 2
Registrován: 6 years ago

Live stream

Příspěvekod aqart » 6 years ago

Ahojte, vedel by mi niekto poradit, ako zabranit automatickemu ukoncovaniu live streamu z webovej stranky?

– vytiahol som cez URL sniffer zivy stream z live vysielania z jednej stranky a vlozil ho do m3u listu, ktory prehravam v zariadeniach pomocou appky. Vsetko funguje fajn, az do momentu, ked sa po urcitom case autoamticky ukonci stream a vo videu vypise system z tej stranky hlasku ze „Vysielanie sa prerusilo z dovodu necinnosti, prosim nacitaj stranku znovu“ – cize musim v PC refreshnut stranku, znova skopirovat url videa, vlozit do playlistu, atd, atd... Mam na mysli, ci neexistuje napr. nejaky kod/prikaz priamo do m3u listu, ktory by zabranil ukoncovaniu videa? Vdaka za kazdu pomoc!
0 x

Jajo
Příspěvky: 1
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod Jajo » 6 years ago

Ahoj skus tohto providera

www.gateiptv.com

Mam odskusane som s nimi celkom spokojny
0 x

aqart
Příspěvky: 2
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod aqart » 6 years ago

Cau, dik, ale to neriesi moj problem..

- ak vytiahnem url napr. z RTVS webu – LIVE: O vysielania (ktore nebezi stale), tak pri necinnosti vysielanie prerusi a vypise hlasku: „Vysielanie sa prerusilo z dovodu necinnosti, prosim nacitaj stranku znovu“ – co v praxi znamena, ze ak refresnes stranku, musis nanovo hladat link, ktory chces kopirovat napr. do VLC – ja by som potreboval nejaky kod/prikaz, ktory by som vlozil do m3u listu pred dany link, aby zabranoval automat. ukoncovaniu streamu..

Ohladom gateiptv obnovujes si zakazdym po 2 tyzdnoch „free trial“ alebo im platis mesacne? ak im platis, tak zbytocne, nie? ved presne tie iste linky, ktore ti poslu ako free na 14 dni, sa daju v pohode najst inde..

Dik
0 x

zubodravec
Příspěvky: 832
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zubodravec » 6 years ago

Cau, tady v tomto pripade platis jen za stream, tedy technicke dodani (to umela nebo snad stale umi Prozeta)nebo je v cene i poplatek za "autorska prava programerum/majitelum obsahu" ? se mi to nezda, kdyz sem videl pro CR v nabidce O2 sport.
Jajo píše:Ahoj skus tohto providera

http://www.gateiptv.com

Mam odskusane som s nimi celkom spokojny
0 x