Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Jakého poskytovatele IPTV vybrat

Problematika videa na IP sítích.
promos
Příspěvky: 28
Registrován: 15 years ago

Jakého poskytovatele IPTV vybrat

Příspěvekod promos » 6 years ago

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na reálné zkušenosti s IPTV. Co byste mi doporučili pro WiFi zákazníky, jde mi o co nejlepší kvalitu obrazu, nejnižší datový tok a přívětivé podmínky. Testoval jsem sledovani.tv, kde byli datové toky (pro SD kolem 2 Mbit a pro HD 3,5 Mbit/s). Po technické stránce ok, ale chtějí minimální plnění za 10 přípojek. Vůbec netuším jaký bude zájem u zákazníků?
Děkuji za reálné zkušenosti a informace.
0 x

Besito
Příspěvky: 595
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Besito » 6 years ago

promos píše:Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na reálné zkušenosti s IPTV. Co byste mi doporučili pro WiFi zákazníky, jde mi o co nejlepší kvalitu obrazu, nejnižší datový tok a přívětivé podmínky. Testoval jsem sledovani.tv, kde byli datové toky (pro SD kolem 2 Mbit a pro HD 3,5 Mbit/s). Po technické stránce ok, ale chtějí minimální plnění za 10 přípojek. Vůbec netuším jaký bude zájem u zákazníků?
Děkuji za reálné zkušenosti a informace.


Zase neplatíš žádný vstup. Těch 10 kliošů se dá dobře nabrat. Co mě začíná štvát je jejich obchodní zástupce, který má velice strohé a odsekávající odpovědi. To mám asi za to, že jsem u nich zůstal i v době jejich krize...

Jinak používám jak Arrise, tak jejich Androidy a je to v pohodě. Nemám s tím problémy a useři už nic nehlásí, tak asi v poho. Co nechápu, je nastavení StB boxů na uživatele - může mít 4 boxy, ale z toho jen 2 Androidy a nebo 2 Arrise. Myslím, že třeba 4net toto nemá. Nebo se pletu?
B.
0 x

kure05
Příspěvky: 886
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod kure05 » 6 years ago

Pro Wifináře máme sledovanitv a buď s aplikací do TV, nebo Arrise. Na optice máme zatím kuki, ale co teď zavedli ten soc balíček a celý to samozřejmě peněžně posunuli, tak odcházíme pryč a vyzkouší se 4net.
0 x

nechtej
Příspěvky: 129
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod nechtej » 6 years ago

Máme sledování.tv, ten limit 10-ti zkoušeli před cca dvěma lety, ale v praxi ho nemáme. S obchoďákem máme jen ty nejlepší zkušenosti (p.Jura). Naprostá spokojenost a ten novej android box je super. Škoda jen, že na ty boxy nemaj nějakej jinej obchodní model (s nějakou dotovanou cenou, nebo paušálem za pronájem boxu by se pracovalo asi líp)
0 x

jopo
Příspěvky: 280
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod jopo » 6 years ago

p. Jura ma sice strohe odpovedi mailom, ale ked mu zavolas tak je velmi ochotny.
ja tiez ked mam toho vela, tak sa nerozpisujem do mailu, ale ked niekto zavola, tak ho neodbijem jednou vetou.

a ten limit asi uz neplati, my sme zacinali od 1 pripojky.
0 x

mladas
Příspěvky: 158
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod mladas » 6 years ago

zkuste www.lepší.tv , bez minimalniho plneni, bud box (android) , apky nebo tv, tok 3M HD
0 x

lyra
Příspěvky: 569
Registrován: 16 years ago
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lyra » 6 years ago

U nás používáme krom Kuki Lepší TV . Lepší TV vychazi lépe finnačně i datově,ale ma haček pro náročné uživatele IPTV .
A je to jen unicast , u nas používame na Kuki stale ještě mutlicast .
Háček je v tom že když ma user velkou - opravdu velkou TV tedy od 160 cm větší tak tam jsou nerovnosti v HD obrazu , ale jak rikam pouze u opravdu velke TV. Na klasice těch 120 cm to není znatelné. Je to dle vyjádření firmy tím MPEG 4 aby dokazali tahat co nejmenším datovym tokem HD programy.

Obchodní model je dobrý ,není tam podmínka počtu userů, podmínka byla koupě 1 STB s androidem což používame na testy zajemcům.

http://www.wiracom.cz
0 x

Kaja
Příspěvky: 371
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Kaja » 6 years ago

Jake ma Lepší TV velkoobchodni podminky?
K.

lyra píše:U nás používáme krom Kuki Lepší TV . Lepší TV vychazi lépe finnačně i datově,ale ma haček pro náročné uživatele IPTV .
A je to jen unicast , u nas používame na Kuki stale ještě mutlicast .
Háček je v tom že když ma user velkou - opravdu velkou TV tedy od 160 cm větší tak tam jsou nerovnosti v HD obrazu , ale jak rikam pouze u opravdu velke TV. Na klasice těch 120 cm to není znatelné. Je to dle vyjádření firmy tím MPEG 4 aby dokazali tahat co nejmenším datovym tokem HD programy.

Obchodní model je dobrý ,není tam podmínka počtu userů, podmínka byla koupě 1 STB s androidem což používame na testy zajemcům.

http://www.wiracom.cz
0 x