Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Kuki TV

Problematika videa na IP sítích.
flajboj82
Příspěvky: 1
Registrován: 8 years ago

Kuki TV

Příspěvekod flajboj82 » 8 years ago

Dobrý den, máte někdo zkušenost s Kuki TV? Jak to funguje? Kvalita apod...
0 x

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 8 years ago

Měli jsme na zkoušení. Nás to moc neoslovilo spíše zpracováním grafické podoby a nepřehlednosti (uživatelsky). Také nutnost settopboxu.
Nevím jaké jsou změny teď.
0 x

baronpc
Příspěvky: 13
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod baronpc » 8 years ago

Je možno pouštět již na platformě win, linux, android, ios. Služba je vyvíjena hlavně pro STB. Na stb běží v multicastu i unicastu. Jinak podle mě přehlednost je na jedničku. Co jsme provozovali IPTV na platformě nangu tak je to sto a jedna. STB jde ovládat pomocí aplikace KUKI TV na androidu i iOsu, zároveň se i koukat.
Naposledy upravil(a) baronpc dne 29 Dec 2016 16:05, celkem upraveno 1 x.
0 x

Uživatelský avatar
honza198
Příspěvky: 143
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod honza198 » 8 years ago

Kuki TV máme v síti zpuštěnou už nějakou dobu a to co si zákoši chválí je přehlednost a možnost si každý měsíc měnit polovinu programové nabídky zdarma.
Jinak kvalita přenosu je TOP a s jinými službami v ČR se nedá srovnat.
Jinak z pohledu technické podpory ISP vs. Kuki TV. Jediná podmínka je nutnost ke každé smlouvě STB, protože na něm se služba garantuje. Jinak máme zákazníky, kteří mají STB + NB s Win + tablet Mac + tablet s Andriodem a všude to chodí jak hodinky včetně jednotného rozhraní.
Sámoška na Kuki.cz je přehledná i pro BFU.

Čermák - RADIOLINKplus.cz
0 x

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 8 years ago

Take nejak resime IPTV ale zda mi, ze pokud sraovnam nabidku z pohledu zakaznika i sebe s nabídkou O2 (neberu v potaz O2 sport), tak mi prijde kuki dost omezena co do poctu kanalu. Balicek mensi je sice levnejsi, ale taky v nem neni skoro nic. Balicek vetsi uz je lepsi, ale je za stejnou cenu jak O2 TV L. Pokud porovnam pocty kanalu O2 TV M - kuki mensi tak 57 - 30 a O2 TV L - kuki vetsi 95 - 60.

Nebo se pletu?
0 x

Wombat
Příspěvky: 94
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Wombat » 8 years ago

Dobrý den, mám IPTV kuki / AIM via PIM bez STB a nemůžu nikde naladit url multicastu TV Rebel a CT Jm/Sm nemáte jej prosím někdo?

Díky.
0 x

Uživatelský avatar
honza198
Příspěvky: 143
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod honza198 » 8 years ago

basty píše:Take nejak resime IPTV ale zda mi, ze pokud sraovnam nabidku z pohledu zakaznika i sebe s nabídkou O2 (neberu v potaz O2 sport), tak mi prijde kuki dost omezena co do poctu kanalu. Balicek mensi je sice levnejsi, ale taky v nem neni skoro nic. Balicek vetsi uz je lepsi, ale je za stejnou cenu jak O2 TV L. Pokud porovnam pocty kanalu O2 TV M - kuki mensi tak 57 - 30 a O2 TV L - kuki vetsi 95 - 60.

Nebo se pletu?


To ano, ale půlku z toho si můžeš navolit sám + když Ti nějakej chybí můžeš si ho dokoupit extra sólo. Ona je ještě jedna nabídka Kuki TV, která ale neni veřejná, která nemám 48-ti hodinovej timeshift, ale jen 24-hodinovej. Poptej to přímo u smartcorpu, jestli si ISP nabídnou Ti ji.

Naši zákoši řeší tak, že si vemou menší + jeden, kanál co jim chybí si dokoupí
0 x

Uživatelský avatar
honza198
Příspěvky: 143
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod honza198 » 8 years ago

Wombat píše:Dobrý den, mám IPTV kuki / AIM via PIM bez STB a nemůžu nikde naladit url multicastu TV Rebel a CT Jm/Sm nemáte jej prosím někdo?

Díky.


Doporučuji se obrátit na tech. podporu.
0 x

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 8 years ago

No jde o to ze ve vetsim uz se da vybrat to je dobry. Sice zakaznik uvidi 60 kanalu a 95 kanalu a bude prndat ze za stejnou cenu je tam proste o 35 kanalu min. Nehlede na to jestli se na to bude divat nebo ne. Ale v tom mensim neni absolutne co vybrat... Tam neni nic... OK, vyber jednoho kanalu dobry, ale ne az tak vyhodny. Kdyby se dalo vybirat v mensim balicku z programu co jsou ve vetsim tak uz by to bylo zajimavy. A teda rozlisovat mensi a vetsi jen poctem vybiranych kanalu... Takto mi to proste prijde o nicem ta nabidka.
Naposledy upravil(a) basty dne 06 Sep 2015 18:38, celkem upraveno 1 x.
0 x

Uživatelský avatar
honza198
Příspěvky: 143
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod honza198 » 8 years ago

basty píše:No jde o to ze ve vetsim uz se da vybrat to je dobry. Sice zakaznik uvidi 60 kanalu a 95 kanalu a bude prndat ze za stejnou cenu je tam proste o 35 kanalu min. Nehlede na to jestli se na ne bude divat nebo ne. Ale v tom mensim neni absolutne co vybrat... Tam neni nic... OK, vyber jednoho kanalu dobry, ale ne az tak vyhodny. Kdyby se dalo vybirat v mensim balicku z programu co jsou ve vetsim tak uz by to bylo zajimavy. A teda rozlisovat mensi a vetsi jen poctem vybiranych kanalu... Takto mi to proste prijde o nicem ta nabidka.


Njn, jak chceš, naši zákoši tohle neřeší a objednávaj jako steklí.
0 x

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 8 years ago

jako jenom dobre... tim lip... mozna kdyz se to dobre zabalickuje tak snad ok, ale na prvni pohled slabota.
0 x

Uživatelský avatar
honza198
Příspěvky: 143
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod honza198 » 8 years ago

basty píše:jako jenom dobre... tim lip... mozna kdyz se to dobre zabalickuje tak snad ok, ale na prvni pohled slabota.


Právě, že se jim líbí ta volnost, kterou mají
0 x

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 8 years ago

myslel jsem zabalickovat s internetem... takto je to urcite super princip, ale ta skladba programu je mala...
0 x

zubodravec
Příspěvky: 832
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zubodravec » 8 years ago

Honzo a zakazniky mas v lokalite kde nemas konkurenci nebo jo ? Tedy na tvemrelevantnim trhuje treba UPC nebo jiny fiber operator ?
ja mam obavu ze KUKI u nas nebude moc uspesne, nasazujeme proti UPC a proti Centrio. Zakaznik ktery jedna s vice operatory nakonec dostane od konkurenceneco cenove vyhodnejsiho.
... i kdyz proti UPC je jasna vyhoda transparentniho archivu ktery IPTV umi.
Ale jo, snad to pujde, ted sem kouknul na UPC tarif 100+ v cene je 25 propgramu coz je vlastne jen nahrada STA a to cele za 499 kc, to asi konkurence schopny je.

honza198 píše:
basty píše:No jde o to ze ve vetsim uz se da vybrat to je dobry. Sice zakaznik uvidi 60 kanalu a 95 kanalu a bude prndat ze za stejnou cenu je tam proste o 35 kanalu min. Nehlede na to jestli se na ne bude divat nebo ne. Ale v tom mensim neni absolutne co vybrat... Tam neni nic... OK, vyber jednoho kanalu dobry, ale ne az tak vyhodny. Kdyby se dalo vybirat v mensim balicku z programu co jsou ve vetsim tak uz by to bylo zajimavy. A teda rozlisovat mensi a vetsi jen poctem vybiranych kanalu... Takto mi to proste prijde o nicem ta nabidka.


Njn, jak chceš, naši zákoši tohle neřeší a objednávaj jako steklí.
0 x

lvacek
Příspěvky: 114
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod lvacek » 7 years ago

Ahoj,
nemáte pocit, že v posledních dnech, je i u FullHD stanic při nejvyšším datovém toku špatný obraz. Pokud někdo udělá nějaký pohyb, tak je to skoro nekoukatelné. :( Přitom se chvástají, že mají i na OTT FullHD obraz oproti třeba O2.
0 x