Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

sledovanitv.cz vs. 4network.tv

Problematika videa na IP sítích.

Který systém používáte, nebo by jste používali?

4network.tv
46
53%
sledovanitv.cz
40
47%
 
Celkem hlasů: 86

dkulda
Příspěvky: 377
Registrován: 9 years ago

Re: sledovanitv.cz vs. 4network.tv

Příspěvekod dkulda » 7 years ago

roman.wifi@post.sk píše:Netradicna otazka:

Som poskytovatelom netu na Slovensku s ceskou konektivytou.
Da sa niektory poskytovatel IPTV s tychto dvoch pouzit i na Slovensku?

Dobrý den od ledna 2017 je mozne mít oficiálně a legálně naši platformou (4net.tv) i na Slovensku. Mrkněte na nás web a hledejte "testuj zdarma"
0 x
4NET.TV - I VY MŮŽETE POSKYTOVAT SVOU VLASTNÍ IPTV

roman.wifi@post.sk
Příspěvky: 151
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod roman.wifi@post.sk » 7 years ago

Zdravim pan Kulda,

- Na tel. kontakt, ktory mate na stranke sa mi nepodarilo dovolat a nikto mi to ani raz nezdvyhol.
Zavolejte na obchodní oddělení
+420 731 400 038

- Tak som vyplnil dotaznik a odpoved som dostal:
Dobrý den,
pro Slovensko zatím nemáme zpracované cenové kalkulace. Momentálně jsou nabídky a jednání v přípravách. Váš kontakt si dáme do databáze a po vstupu na trh Vás budeme kontaktovat.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

- Testoval som to uz davnoo a popravde,ani si uz nespomeniem, ako to islo. Mna skor zaujima, ze maji klienti maju o IPTV zaujem,.a jedina volba/moznost tuna na slovensku je Antik, ktory mi poslal cenovu nabidku,.atd. ktora sa mi "nepaci". Preto hladam aj ine riesenia..
0 x

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 7 years ago

Akorát 4NET.TV nemá plnohodnotné slovenské kanály (aspoň teda v nabídce pro ČR) a místo toho je tam jen Markiza International apod.
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 7 years ago

Ze slovenských je tam v tuto chvíli - Patriot tv, STV1, STV2, arena sport2, markiza international.
Což opravdu není moc
0 x

dkulda
Příspěvky: 377
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod dkulda » 7 years ago

DarkLogic píše:Akorát 4NET.TV nemá plnohodnotné slovenské kanály (aspoň teda v nabídce pro ČR) a místo toho je tam jen Markiza International apod.

Jasně, programová skladba musí být jiná, nenecháme si zavřít firmu jen kvůli JOJce a podobným... Je to děs co se teď děje okolo obsahu... Na Slovensku bude muset být úplně jiný skladba.....A bohužel i jiné ceny...Co sjem zjišťoval "výpalné" za JOJ je 1,08 EUR a pokud je to s Archivem tak je to 1,58 EUR, je to základní cena, o které budeme zkoušet jednat, ale to me fakt posadilo.
0 x
4NET.TV - I VY MŮŽETE POSKYTOVAT SVOU VLASTNÍ IPTV

dkulda
Příspěvky: 377
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod dkulda » 7 years ago

honzam píše:Ze slovenských je tam v tuto chvíli - Patriot tv, STV1, STV2, arena sport2, markiza international.
Což opravdu není moc

No nepsal bych na veřejně dostupném foru co vše tam máme :roll: , apč slovenské kanály by tam být vůbec neměly, fakt je ten že kdo nás vyzval k jejich odstranění tak jsme poslechli a nečekali na předžalobní výzvu....
0 x
4NET.TV - I VY MŮŽETE POSKYTOVAT SVOU VLASTNÍ IPTV

dkulda
Příspěvky: 377
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod dkulda » 7 years ago

roman.wifi@post.sk píše:Zdravim pan Kulda,

- Na tel. kontakt, ktory mate na stranke sa mi nepodarilo dovolat a nikto mi to ani raz nezdvyhol.
Zavolejte na obchodní oddělení
+420 731 400 038

- Tak som vyplnil dotaznik a odpoved som dostal:
Dobrý den,
pro Slovensko zatím nemáme zpracované cenové kalkulace. Momentálně jsou nabídky a jednání v přípravách. Váš kontakt si dáme do databáze a po vstupu na trh Vás budeme kontaktovat.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

- Testoval som to uz davnoo a popravde,ani si uz nespomeniem, ako to islo. Mna skor zaujima, ze maji klienti maju o IPTV zaujem,.a jedina volba/moznost tuna na slovensku je Antik, ktory mi poslal cenovu nabidku,.atd. ktora sa mi "nepaci". Preto hladam aj ine riesenia..


Dobrý den,
dnes jem s kolegyní byly mimo kancelář, v podstatě jste dostal správnou odpověď, jednání jsou skutečně aktuální a chvíli potvrají, ale zatím s většinou programerů sjme domluveni an testovacím provozu a v lednu bychom měli mát jasno v cenotvorbě...Je jasné že né hned 1.1., ale některá jednání jsou velice jednoduchá a některá ještě kvůli času ani nezačala...

Vyplněný formulář dorazil. Myslím ež Vám kolegyně zítra povolí testovací účet, a budeme dále ve spojení. Pokud byste potřeboval další info neváhejt emě kontaktovat přímo - na webu jsou uvedeny kontakty. Děkuji.
0 x
4NET.TV - I VY MŮŽETE POSKYTOVAT SVOU VLASTNÍ IPTV

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 7 years ago

dkulda píše:[apč slovenské kanály by tam být vůbec neměly, fakt je ten že kdo nás vyzval k jejich odstranění tak jsme poslechli a nečekali na předžalobní výzvu....

A jak chcete nabízet IPTV na slovensku? To bude jiná nabídka?
0 x

dkulda
Příspěvky: 377
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod dkulda » 7 years ago

honzam píše:
dkulda píše:[apč slovenské kanály by tam být vůbec neměly, fakt je ten že kdo nás vyzval k jejich odstranění tak jsme poslechli a nečekali na předžalobní výzvu....

A jak chcete nabízet IPTV na slovensku? To bude jiná nabídka?

Ano, jina nabidka, jine ceny.... co zatim vim tak bohuzel vyssi slovenska JOJ chce snad jednou tolik co cet21 a ftv prima....
0 x
4NET.TV - I VY MŮŽETE POSKYTOVAT SVOU VLASTNÍ IPTV